ביטוח ביטול טיסה - חופשת סקי

אין כמו חופשת סקי. זה גם ספורט, גם נוף, גם שלג ובעיקר – טוב לחופשה עם ילדים, חופשה עם משפחה, חופשה זוגית (לרוב יש ביקתות בהרים עם אח בוערת, מאד רומנטי), וכל סוג של חופש שמאפשר לנו לדאוג פחות לגבי נושאי השיחה במהלך החופשה – מכיוון שמדברים פחות וגולשים יותר. הילדים עסוקים, ההורים עסוקים, בני הזוג תחרותיים, חופשת סקי היא נופש מושלם לכולם. בתנאי, כמובן, שיודעים לעשות סקי.

אנחנו אומרים "חופשת סקי" אבל היום גם הסנובורד הוא פופלרי ולא קשה במיוחד לתפעול. תוך כמה שיעורים גם אתם תוכלו להרגיש כמו מרטי מקפליי – הכי קרוב להאברבורד שיש. אז נכון, בהתחלה הטוסיק יחטוף כמה סימנים כחולים, אבל בסופו של דבר, מה זה חופש אמיתי אם לא סבלנו קצת כדי להבין עד כמה כיף לנו?

ואם בענייני סבל עסקינן, יש דברים שרצוי שלא לסבול בגינם. אחד מהם הוא ביטול הטיסה. מאד קשה לתכנן חופשה משפחתית של עשרה אנשים, ומאד עצוב לבטל חופשת סקי לפני הזמן בלי לקבל החזרים לא על המלון, לא על הטיסה, ולא על מגלשי הסקי. ביטוח ביטול טיסות של טריפ גרנטי יחסוך לכם הרבה מאד כסף, והרבה מאד דאגות. עד 12 שעות לפני הטיסה תוכלו לבטל אותה, מכל סיבה שהיא התלויה בכם. הילד חולה ואין סיכוי שהוא ייעמוד בקור הזה? הילדה נדבקה בגן? לילד הגדול לא בא לטוס כי הוא בדיוק הקים להקה והם חייבים להתאמן כל יום? אין דבר. ביטוח ביטול הטיסה של טריפ גרנטי יחזיר לכם עד 80% ממחיר הכרטיס, יטפל גם בביטול המלון ובהוצאות הנלוות – אולי חוץ ממגלשיי הסקי.

כל מה שצריך לעשות הוא לרכוש את הביטוח יחד עם כרטיס הטיסה, או עד שבוע לאחר הרכישה. טיסות שכר (צ'ארטר) או טיסה סדירה, מלון באלפים או באנדורה, מכונית שהשכרתם לצורך הטיסה – Trip Guaranty תדאג להכל. אפילו אם כתוב באתר המלון שכספכם לא יוחזר, עם ביטוח ביטול טיסה הראש שקט והמשפחה לא חייבת להתפרק בגלל להקת הפאנק החדשה של הילד. אבל אולי כדאי לרכוש אטמי אוזניים בכסף שיוחזר לכם.