טיפים לשיפור הסקי

החלק הקשה מאחורייך – השגת ימי חופש, הזמנת כרטיסים, ארזת מזוודה ולא שכחת לרכוש גם ביטוח ביטול טיסה (למקרה שמשהו ישתבש). עכשיו הגיע הזמן לצאת לחופשת סקי שתהפוך אותך מחובבן למקצוען תוך שבוע.

רענן את הציוד
אם תקח את ציוד הסקי של ביתך בת ה-10 ותחשוב שתסתדר – אתה טועה. ציוד סקי חדש ורענן יתן לך "פוש" של חלקלקות וגמישות רבות יותר מאשר ציוד סקי ישן. לא מעוניין לרכוש ציוד סקי חדש? נסה להשכיר ציוד שעדיין לא השתמשת בו. וודא כי המגפיים שלך בגודל המתאים ושאתה מרגיש בנוח.

שפר את הכושר
נסה לשפר את רמת הכושר שלך לפני הנסיעה והתמקד בשרירי הליבה ושרירי הרגליים. בצורה כזו, כשתגיע למדרונות הסקי תהיה מוכן פיזית להתמודד עם כל אתגר שיעמוד מולך. לא תרצה להפצע לפני הטיול – אפילו שיש לך ביטוח ביטול נסיעה...

 קח את השבוע בקלות
אנשים רבים מגיעים לשבוע הסקי שלהם במלוא המרץ ומבזבזים את מירב האנרגיה ביום הראשון לחופשה. נסה להתחיל את השבוע בקלות, היזכר לאט בתחושה במגפי הסקי, בתחושות שלך על השלג ונסה לאתגר את עצמך יותר ויותר מיום ליום.

קח שיעור סקי
נכון, שיעורים אלו יכולים להיות יקרים, אך יום וחצי של אימון, עזרה והכוונה בתחילת שבוע הסקי, יכולים להוביל לשיפור משמעותי בהמשך השבוע. חשבו על היתרונות שבשיעור סקי עם מדריך מקצועי: מדריך סקי מוסמך יוכל לתת לכם טיפים מעולים ולהסביר לכם כיצד להוציא את המירב מציוד הסקי שלכם. בנוסף מדריך הסקי יוכל ליידע אתכם לגבי מדרונות מומלצים וחוויתיים במיוחד.

שתה מים
השתדל להמנע מאלכוהול בגבהים, לפחות בהתחלה. אנשים רבים נוטים לשתות כבר בערב הראשון של חופשת הסקי ולסבול מסימפטומים מוגברים של מחלת גבהים שמתבטאת בכאבי ראש, בחילות והקאות. אם אתם באמת מעוניינים להשתפר, דחו את השתייה לחגיגות סוף שבוע הסקי. השתדלו להשאר רוויי מים ושתו בכל הזדמנות אפשרית על מנת להמנע מהתייבשות במאמץ.