ביטול כרטיסי טיסה  - לעשות את זה בקלות


ביטוח ביטול טיסה מאפשר לבטל כרטיסי טיסה בקלות סמוך למועד הטיסה. הצורך לעשות ביטול כרטיסי טיסה, הוא בעיה שנתקלים בה אנשים רבים, שיכולה לקרות ממגוון סיבות: מוות פתאומי של קרוב, תנאי מזג אוויר קיצוניים או אפילו פרידה לא צפויה מבן הזוג רגע לפני סופשבוע רומנטי מתוכנן. נוסעים רבים נאלצים לבטל את טיסותיהם ונאלצים לשלם על כך בגדול. יש הטוענים שחברות התעופה עושות רווחים גדולים בזכות ביטולי טיסות, אך לטענת חברות התעופה מדובר במהלך שנועד לצמצם נזקים ולמנוע הצפה של הזמנות פיקטיביות. אנשים רבים חושבים שביטוח ביטול טיסה הוא יקר ומסורבל ונמנעים מלעשות אותו, כשלמעשה מדובר בהליך פשוט וחסכוני:

רכשו כרטיס טיסה שעולה יותר, זמן רב מראש
מהפכת הלואו קוסט הוזילה את מחירי הטיסות בצורה משמעותית. למרות זאת, קיימים עדיין פערים עצומים במחירים. במידה ורוכשים כרטיסי טיסה כמה חודשים מראש, במיוחד לפני עונת שיא של חגים או תקופת הקיץ, ניתן ליהנות ממחירים זולים בצורה משמעותית. אך ככל שמתקרבים אל עונת השיא, עולה הביקוש ואיתו גם המחירים. ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות - לרכוש את הכרטיסים כמה חודשים מראש בעלות זולה ולהוריד מעצמכם דאגות בכל מה שקשור בביטול אפשרי עקב אילוצים שונים.

ביטול כרטיסי טיסה בכפוף לחוק הגנת הצרכן
ניתן לבטל כרטיסי טיסה עד 14 יום לאחר הרכישה, בכפוף לחוק הגנת הצרכן ובהתאם לתנאי העסקה של חברת הנסיעות. חברות הנסיעות מגדירות תנאים מסוימים לביטול של עסקאות תיירות, שמשתנים מדי יום. ככל שהביטול קרוב יותר למועד הטיסה, כך עולה הגובה של דמי הביטול עד לכדי תשלום של מאה אחוז דמי ביטול, כלומר יש שלב שבו לא ניתן לבטל את הכרטיסים כלל, גם אם עדיין לא עברו 14 ימים ממועד הרכישה.


ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי
טריפ גרנטי מציעה פתרון יעיל וחסכוני, במקרה שבו אתם נאלצים לבטל את הטיסה. החברה מספקת  ביטוח ביטול טיסה שמכסה את רוב הסכום שתדרשו לשלם לחברת התעופה במקרה של ביטול כרטיסי טיסה. בניגוד לביטוחים משלימים אחרים, אין סיבה מסוימת לביטול שאינה חשובה מספיק - ניתן לבטל מכל סיבה שהיא ולקבל את ההחזר במהירות. הביטוח מאפשר לכם לעשות רכישה של כרטיסים מראש, לקבל מחיר אטרקטיבי ובמקרה שהתוכניות לא מסתדרות, לבטל ולחסוך את דמי הביטול הגבוהים של חברות הנסיעות.