איך מבטלים טיסה ולא פושטים את הרגל

 

אנחנו לא רוצים לדכא אתכם, אבל כשמדברים על ביטול טיסה, אין לנו ממש ברירה. לא משנה כמה חסכתם לקראת החופשה, כמה אתם מרגישים שאתם זקוקים להפסקה, או כמה שאתם משתוקקים לטיול שובר שגרה, ישנם כל מיני דברים שיכולים לקרות ולאלץ אתכם לבטל את תוכניות הנסיעה שלכם. ביטול חופשת החלומות שלכם הוא כואב, אבל זה לא סוף העולם. כמו עם הרבה דברים טראומטיים, ישנם 3 צעדים פשוטים אך חשובים, שאתם יכולים לעשות כדי להפוך את כאב ביטול הנסיעה לקצת פחות כואב. בלב ובכיס. כולנו הרי יודעים מהן מדיניויות הביטול הקשוחות של אירביניבי, של טיסות הלואו-קוסט שאנחנו כל כך אוהבים, או של ההופעות הכי חמות בעולם. לרוב מדובר בהחזר הוצאות מינורי, אם בכלל.

ראשית, קחו נשימה עמוקה - אפילו כמה. אתם הולכים לעבור את זה בשלום. ובלי לפשוט את הרגל. יהיו עוד נסיעות; יכול להיות אפילו שעוד תצאו לטיול הזה, רק בזמן אחר.

שנית, הפעילו את ביטוח ביטול הטיסה שלכם. יש לכם ביטוח ביטול טיסה - נכון? כמו שיש לכם ביטוח לבית במקרה שהוא נשרף, ביטוח בריאות באחת מקופות החולים למקרים בהם אתם חולים וזקוקים לטיפול, וביטוח נסיעות למקרים בהם (חס וחלילה) תזדקקו לשירותים רפואיים בזמן חופשתכם בחו"ל, כך אתם זקוקים גם לביטוח ביטול טיסה, למקרים בהם תצטרכו לבטל את הטיסה או את החופשה, מכל סיבה שהיא. כן - ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי (מבית הפניקס), אכן מאפשר לכם לבטל את הטיסה או את החופשה כולה מכל סיבה שהיא - בין אם היא חשש להימצאותו של וירוס הזיקה ביעד אליו אתם נוסעים, או בין אם פשוט קמתם ליום שיער גרוע במיוחד, ואתם רוצים להתחבא בבית. בנוסף לכל הטוב הזה, חברת טריפ גרנטי מציעה גם ביטוח שירותים נוספים, באמצעותו תוכלו לבטח שירותי נופש ותיירות משלימים - בתי מלון, חדרים להשכרה, כרטיסים למוזיאונים ולפארקי שעשועים, סיורים מודרכים ועוד. בקיצור- תוכלו לבטח גם את כל האטרקציות והפעילויות שתכננתם לחופשה, שבסופו של דבר מצטברות לסכום לא מבוטל, ולהנות מהחזר הוצאות במקרה של ביטול. הביטוח תקף מרגע הרכישה (כל עוד קניתם אותו תוך שבוע מיום רכישת החופשה והמוצרים הנלווים), ועד 12 שעות לפני העלייה למטוס, כך שאתם באמת יכולים להתחרט ולבטל את הכל בדקה ה- 90.

שלישית - התחילו לתכנן את החופשה הבאה. כמו לב שבור שמתאחה רק כשהוא מתחיל להתרגש ממשהו חדש, כך גם לב מאוכזב מביטול חופשה, ואיתה ביטול החלומות על חופש, ים, אוכל טוב, סיורים, הרפתקאות ובעיקר המון כיף, יכול שוב להתרגש כשהוא מתחיל לדמיין את ההרפתקאה הבאה. ועם ההחזר הכספי שתקבלו, זה לא רק בדמיון - הרי לא תצטרכו שוב לחסוך לקראתה, והיא תוכל להתממש הרבה יותר מהר ממה שחשבתם.  

כמובן שתשלום מהיר של תביעת ביטול הנסיעה אינו משתווה לחופשת החלומות, אבל זהו מצב הרבה יותר טוב מאשר מצב בו אתם נאלצים לומר "שלום ולא להתראות" לכסף החופשה שלכם. מזל שעם הביטוח של טריפ גרנטי, לא תצטרכו לעשות זאת! אז למה אתם מחכים? רכשו כבר עכשיו ביטוח ביטול טיסה והבטיחו לעצמכם ראש שקט.

השותפים שלנו