בשנים האחרונות ביטוחים משפרים את חיינו וחוסכים לנו המון כסף בשנה. אם זה ביטוחים למטרות רכב, דירה, בריאות, או טיסות. ביטוח נסיעות נועדו לשמור עלינו מכל סכנה בעת החופשה בחו"ל. טסים לחופשת כדורגל בחו"ל? ייתכן שתזדקקו לביטוח טיסה, או ביטוח ביטול טיסה כאשר נרצה לבטלה מכל סיבה.

במאמר זה נפרט אילו אפשרויות קיימים לצרכן הממוצע, ולאהוד המושבע.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן חופשה בכדורגל

ביטוח נסיעות בזמן חופשת כדורגל, הוא אחד הדברים החיוניים והחשובים ביותר לצרכן הפשוט.
בחודשים האחרונים ביטוח נסיעות קיבל משמעות חדשה, ואתם חייבים לדעת אודותיה. אנחנו בוודאי מדברים על ביטוח נסיעות במקרים של מגיפה משתוללת, או וירוס מאיים. בימים האחרונים, זה נקרא גם כ- ביטוח נסיעות לקורונה. ביטוח נסיעות מכסה כמה דברים, וחשוב שנבין זאת. הנה כמה דברים שהוא מכסה:

  1. הוצאות בריאותיות בנגיף הקורונה.
  2. מוקדים למקרים דחופים למשך כל היממה.
  3. הוצאות רפואיות בחו"ל וטיפולים שונים – כולל טיפול בבתי החולים בחו"ל.
  4. במקרים של תאונה, כיסוי כמעט מלא.
  5. פינויים דחופים לארץ במקרים חריגים ומיוחדים.
  6. ייעוץ רפואי, רכישת תרופות, וכל דבר שדומה לכך.
  7. ביטוח של גנה או אובדן מטען הנשיאה.
  8. כיסוי של הוצאות במקרים של איתור וחילוץ של המטייל.
  9. וכמובן כיסוי עבור אביזרים נלווים, כמו: ספורט, מחשוב, ועוד.

אלה הם תשעת הדברים שהביטוח עשוי לכסות, וזאת במקרים מסוימים. צפוי וייתכן, שחלק מן הדברים יידרשו מכם תשלום נוסף מטעם חברת הביטוח. כעיקרון, אלה הם הדברים העיקריים שהביטוח מכיל ומכסה.

 

ביטוח ביטול טיסה לחו"ל – אפילו למגרשי כדורגל

בזמן הקורונה, ראינו זאת קורה מול עינינו. הרבה מאוד משפחות, הרפתקנים, וכמובן אוהדי כדורגל, הזמינו חופשה לפני מספר חודשים, ורצו לבטלה. חברת הנסיעות קיבלה את ביטול הטיסה, אבל בפעמים רבות סירבה להחזיר את הכסף המלא, או חלקו. במקרים מסוימים, החברה ביטלה את הטיסה ולא החזירה גם שקל. כתוצאה מכך, הרבה מאוד משפחות ללא כל ברירה נאלצו "לקחת סיכון" ולתכנן את החופשה כרגיל.

ביטוח ביטול טיסה בחו"ל נועד במיוחד למקרים דחופים כאלה. אם אתם חושבים להזמין חופשה, וחברת הנסיעות לא תהיה מוכנה להחזיר את הכסף, הביטוח הזה יכסה לכם את הוצאות הטיסה, ויתמודד באופן ישיר עם הגוף או האתר שממנו הרכישה בוצעה.
מעוניינים לנסוע למשחק שאתם כל כך אוהבים? אנחנו לא נמנע זאת ממכם, ונספק לכם את הגב והמענה שאתם זקוקים לו. חשוב להבהיר: אנו לא ממליצים בשום צורה לצאת להרפתקאות בזמן הנגיף.
ביטוח ביטול טיסה, ייתן לכם שקט במקרים שתצטרכו ותזדקקו לביטול הטיסה.

המאמר נכתב באדיבות חברת ספורטיבי שמשווקת חבילות ספורט לחו"ל.

השותפים שלנו