ביטוח ביטול טיסה - היעדים החמים לקיץ 2015, חלק ב'

חברת טריפ גרנטי ממשיכה בסריקת היעדים החמים והמעניינים לקיץ הקרב ובא, לכל מי שאוהב לחשוב מעט מחוץ לקופסה, לכל מי שמאס בחופשה בניו יורק, חופשה בברלין או כל יעד שיגרתי ומוכר יותר. זוהי כתבה עבור ההרפתקנים מביניכם, שרוצים לנסות ולהכיר טעמים ויעדים חדשים. כמובן שגם לבעלי יצר ההרפתקנות והסקרנות הספונטניים ביותר,כדאי להפעיל ביטוח ביטול טיסה ממש בשלב קניית כרטיסי הטיסה ו/או המלונות, רק למען השקט הנפשי. ביטוח ביטול טיסה נותן לכם את החופש להיות ספונטניים אבל בחכמה, ולדעת, שבמידת הצורך, תוכלו לבטל את כל מוצרי הנופש שרכשתם ולקבל החזר של 80% משווי המוצרים שערכם לא הוחזר לכם על ידי הספקים עצמם.

מונטנגרו

כנראה שזו תהיה השנה האחרונה לפני צירופה של מונטנגרו לאיחוד האירופי, צירוף המביא איתו, תמיד, קפיצת מחירים וזרם של תיירים. ולכן, זה בדיוק הזמן לבקר שם. המדינה גובלת בסרביה וקרואטיה, יש בה נופים המזכירים את גם את שווייץ וגם את ארצות הבלקן, אגמים כחולים יפיפיים,חופים לבנים עם מים צלולים המזכירים את יוון, ואוכל נהדר המורכב ברובו מפירות ים ודגים טריים.

קובה

לא מזמן הכריז הנשיא אובמה כי ארצות הברית תחזור לנהל יחסים דיפלומטיים עם קובה, אחרי שנים ארוכות של חרם וסנקציות כלכליות שהפעילה עליה שכנתה, ארצות הברית, מה שהולך בוודאי לשנות את צביונה (זה בדיוק הזמן להמיר את החופשה בניו יורק לחופשה בהוואנה). קובה היא האי הגדול ביותר מבין האיים הקריביים ויש לה קצב (איטי) משלה. בירת קובה, הוואנה, היא אחת הערים המרתקות והמהנות, שם תוכלו להרגיש כי חזרתם מעט בזמן, לעשן סיגרים,  לשתות רום, לשמוע מוזיקה נהדרת, לרקוד ריקודים חושניים, לבקר באתרים מעניינים ולהכיר אנשים מסבירי פנים. מכיון שהטיסות לקובה אינן ישירות ותמיד יש סכנה לביטול טיסות או טיסות המשך, כדאי מאד לרכוש ביטוח ביטול טיסות של טריפ גרנטי,  על כל צרה שלא תבוא.

גרמניה

העיר הראשונה שקופצת כשמדברים על טיסה לגרמניה, היא כמובן ברלין. אבל חוץ מחופשה בברלין, גרמניה מציעה עוד אינספור אפשרויות וערים פחות נדושות ומתוירות, כמו למשל לייפציג, העיר הטרנדית התורנית, שנחשבת ל"ברלין החדשה", שם תמצאו סצנת אמנות מטורפת, בתי קפה, מסעדות, פסטיבלים, חיי לילה ואתרים מרתקים בסגנון בארוק.