שלוש סיבות מפתיעות לביטול טיסות

נחיתת חייזרים בחצר הבית
מי אמר שאין חיים תבוניים בכוכבים אחרים? הנה הם ממש על הדשא של השכן (הירוק יותר, אגב). אי אפשר לטוס עכשיו, וגם לא מחר, כי אחרי שצילמתם והעלתם ליו-טיוב הפכתם לכוכבי רשת ענקיים ויש לכם עיתונאים ליד הדלת 24 שעות ביממה, מה שלא משאיר לכם זמן לתקשר עם החברים החדשים שלכם, שמקפצים בכל מקום ואוכלים לכם את כל האוכל – קצת מזכיר את האחיינים, בעצם. מה תעשו עכשיו? יש לכם כרטיסי טיסה ללונדון וכבר המזוודות ארוזות ליד הדלת. לא נורא, לונדון לא מחכה לכם.

הדייט של אתמול היה מוצלח הרבה יותר מהמצופה
קניתם כרטיס טיסה ללונדון וחשבתם שגם שם תהיו לבד, אבל לא ייאמן, אחרי חודשים של דייטים כושלים, הייתם אתמול בלילה בדייט מהחלומות. למעשה – אתם מאוהבים לגמרי, ואם לא הייתם חושבים שכל החברים שלכם יצחקו עליכם, הייתם מזמינים אותה/אותו לגור איתכם עוד היום ומכניסים את השם שלהם לירושה. אבל כבר אין מקום בטיסה ללונדון, ואתם רוצים לטוס ביחד. לא נורא, עם ביטוח ביטול נסיעה תוכלו לקבל עד 80% מהכסף ולהשקיע אותו בחופשה זוגית מהממת בעיר שבה הייאוש נעשה יותר נוח.

הילדה שברה את הרגל בכדורגל
הזמנתם חופשת סקי לכל המשפחה ואתם כבר מפנטזים על האח הבוערת בבקתה ועל המסלולים החדשים שבדיוק פתחו באנדורה, הוצאתם את המעילים מהארון וכמעט הכל מוכן, ואז – אוי לא! מאמן הכדורגל מתקשר לספר שהילדה שברה את הרגל וצריך לבוא לבית החולים מהר. בעוד אתם מחבקים אותה בזמן שהיא מדמיינת איך כל הילדים באים לחתום לה על הגבס, אתם קולטים שבעצם אין שום סיכוי שהיא תוכל לעשות סקי בשבוע הבא, או בחודש הקרוב. מה תעשו? תכננתם את החופשה הזו שנים... עם ביטוח חופשת סקי של טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הטיסה, את המלון, ואפילו את הסיור המודרך בעיירת הסקי הקטנה, בלי הרבה בעיות.

לא משנה מה הסיבה שלכם, בטריפ גרנטי לא ישפטו אתכם. איתנו אפשר לבטל את הטיסה עד 12 שעות לפני העלייה למטוס, וכך גם את כל מה שנלווה. ביטוח כרטיס טיסה איתנו יחזיר לכם 80% מהכסף, בלי כאבי ראש מיותרים. הביטוח מבית הפיניקס.