המקום הכי חם באפריל - אתרי סקי באוסטריה וצרפת

חג הפסח השנה באפריל, עוד פחות מחצי שנה ודילים לאתרי סקי מובילים מתחילים להיסגר. השנה חג הפסח והפסחא הנוצרית כמעט חופפים, אז וודאו כי אתם סוגרים לעצמכם חופשת סקי באחד מבין אתרי סקי באוסטריה או צרפת , שכן אפריל הינה העונה ברובם  (אל תתנו לתאריך הרחוק להרתיע אתכם, ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, כחלק מחבילת ביטוח סקי, יקנה לכם ראש שקט במקרה של ביטול חופשה). אז אילו אתרי סקי הכי טובים ?

צרפת - טין וואל דיז'ר
שני אתרי הסקי המפורסמים פעילים עד לחודש מאי. נחשבים ליעד פופלרי במיוחד, אם כי ייתכן כי טיפה עמוסים. עם זאת, מדובר בהימור בטוח, שכן מזג האוויר השורר בהם לרוב יציב, ולא קיימת סכנת מזג אוויר באזור זה. מגוון המסלולים הרב בואל ד'יזר, פונים צפונה. אתר הסקי השכן, טין מעניק חווית גלישה בגובה רב של 3500 מטר ובעל מסלול סקי ארוך במיוחד. האתר מושך אליו משפחות ומקצוענים כאחד. לא מומלץ לקבוע טיול בתאריכי חג הפסחא.

צרפת - ואל טורנס
אתר הסקי הפתוח בין חודשי נובמבר עד מאי, הינו האתר בעל המדרונות הגבוהים באירופה, הכולל מסלולים מעל 2000 מטרים. האתר יושב על קרחון ענק ומושלג לאורך השנה. האתר הינו חלק מרצועה של 600 ק"מ הנקראת "שלושת העמקים". המסלולים לא נועדו רק למתחילים, על כן וודאו כי סגרתם ביטוח סקי טוב.

אוסטריה - סנט אנטון
החל מסוף נובמבר עד תחילת מאי, אתר הסקי האוסטרי הפונה צפונה פעיל, ובעל תנאים טובים כמעט מדי יום. מבין  כל אתרי סקי באוסטריה , סנט אנטון הינו בעל כמויות שלג נכבדות המחזיקות מול השמש האביבית הפוקדת אותו בחודשי מרץ אפריל. מיטב גולשי ה- freeride האוסטרים ומשאר אירופה מתקבצים פה ואולי תוכלו ליהנות מחופשת סקי וגם מתחרויות ואירועים שונים.

אוסטריה - אוברגורגל
עבור המשפחות שביניכם או הזוגות המחפשים אווירה רומנטית, מדובר באתר סקי ותיק ומסורתי ביותר מבין יתר אתרי הסקי באוסטריה. מסלולים רחבים יספקו לכם הנאה רבה לאורך השנה. האתר מחזיק במספר מסלולים רב עבור מתחילים, לצד הנאה מהאווירה המסורתית בכפר השוכן למרגלותיו.

בין אם אתם מחפשים מסלולים למתקדמים בסנט אנטון או מסלולים ארוכים בואל טורנס, וודאו כי אתר הסקי אכן עובד בעונה. במקרה ומזג האוויר נראה מעט הפכפכך לקראת הנסיעה- אל דאגה! ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי יסדר אתכם. כחלק מחבילת ביטוח סקי , ביטוח ביטול טיסה יאפשר לכם לבטל את טיסתכם במועד הקרוב ביותר. עבור מידע נוסף על אתרי סקי ועל ביטוח סקי , מוזמנים להסתכל באתר טריפ גרנטי.