לקוחות מספרים

ביטוח עם 5 כוכבים

מעל 600,000 לקוחות טסים בראש שקט

5/5
בני שמר
תודה רבה על השרות המהיר והיעיל!
דותן יוסף
תודה על טיפולכם. השרות שקיבלתי לכל אורך הדרך היה מצוין! מקווה שבטיסותיי הבאות אעשה רק ביטוח ולא יהיה צורך להגיש תביעה בגין ביטול טיסה...
אורן שדמי עו”ד
תודה רבה. הטיפול בתביעה היה יעיל, ענייני ומהיר. טיפלה בתביעה מטעמכם גב' אנט נגב שהייתה אדיבה , בעלת ידע וידעה למקד את הנושאים השונים בתביעה ולהתייחס עניינית לכל אחד מהם בתבונה וביעילות. אין ספק שאבטח באמצעותכם נסיעות בעתיד ומקווה שלא אצטרך להפעיל שוב את הביטוח... בכבוד רב,
אבי אבוחצירה
לא היה ולא יהיה שירות אדיב ומתחשב כשלכם... תודה רבה על הכול והנני בטוח שבכל נסיעה שתהיה ב"ה אשתמש רק בשירותכם בברכת, שבוע טוב, ראש חודש טוב ובריאות לכולכם. תודה
רותי
מודה מקרב לב על היחס הסבלנות האדיבות והשרות המדהים. תודה מיוחדת לך שירן שטיפלת בי אישית באופן יוצא דופן. היחס שקבלתי, חריג במחוזותינו. יישר כח ותמשיכו כך
קלמן ודפנה בר
ברצוננו להודות לחברת גרנטי טריפ על הטיפול והיעיל בתביעתנו ובפרט לאנט שבזכות עזרתה הענין טופל בזריזות רבה לשביעות רצוננו. בתקופה מורכבת מאד של ביטולי טיסות הן מצד הלקוחות והן מצד החברות יש צורך בראש גדול שידע לעזור ללקוחות וכאן נכנסה אנט לתמונה והיתה האדם הנכון במקום הנכון. שירות טוב ומהיר שכזה גורם לרצות להיות בעתיד לקוח חוזר תודה לך מודים מאד
אורן
הופתעתי לטובה מרמת השירות הגבוהה. תדה רבה!
אורית בר
ביטחתי בעבר ואמשיך לבטח דרככם גם בעתיד. אתם חברה הוגנת עם נציגי שירות מעולים. הפעם טיפלה בתביעתי מורל עם תודעת שירות מצויינת, ראויה לשבח. תודה רבה.
יסמין ועליזה אללוף
אני רוצה לציין לשבח את טל גל, ששירת את חמתי בצורה יוצאת מגדר הרגיל. בדק, עקב, טרח ולא השאיר קצה פתוח, עד שהשלים את הטיפול בבקשות בנושא ביטול טיסות והביטוח . אין הרבה נותני שירות שיוצאים מגדר הרגיל, זה אינו מובן מאליו ולכן חשוב לי לכתוב לכם ולשבחו. חמתי קיבלה שירות מעל ומעבר ומוערך ביותר. תודה רבה אשריכם שיש לכם עובד כל כך איכותי שנותן את הנשמה ממש.
לאו
השירות היה מצויין ורק בזכותכם קיבלתי את מלוא ההחזר מהחברות תעופה. תודה רבה.
אורן
תודה רבה על השירות המהיר האיכותי והמתחשב בתקופה מסובכת זו. אשמח בעתיד לפנות שוב לטריפ גרנטי על מנת לקבל שירות. הייתה לי חוויה מאוד חיובית. תודה רבה.
טליה
שירן תודה לך על הכל, הסבלנות משתלמת, איזיג׳ט העבירו הבוקר את כל הכסף ואפשר לסגור את התביעה. חייבת לציין לטובה את הסבלנות והמסירות שלך!!
איילת גילה
מורל היקרה שלום, רציתי להודות לך על השירות המקסים והיעיל שלך בטיפול בתביעה שלנו. בימים טרופים אלו זה לא מובן מאליו לקבל שירות נעים ויעיל. השבוע קיבלנו את סכום התביעה לחשבון שלנו ובכך העניין הסתיים. מקוה שבקרוב נוכל לטוס בעולם ולהזמין עוד ביטוחי טיסות אצלכם בחברה. תודה רבה.
עמוס הופמן
תודה רבה על הטיפול היעיל בעניין ההחזר הכספי, במיוחד בימים מסובכים אלה של המגפה.
טובה ובני רוט
אנחנו מבקשים להודות לליאת, עדן ואנט שטיפלו במסירות ובאדיבות בתביעותינו. מקווים לחזור ולטוס ולעשות ביטוח ביטול טיסה אצלכם. חג עצמאות שמח עד כמה שניתן והרבה בריאות.
עמיר שפטל
אנט שלום, מודה לך אישית על הטיפול המסור, האישי והמהיר ללא ביורוקרטיה בהחזר עלות כרטיס הטיסה שבוטל , בהתאם לפוליסה. התנהלותכם, כולל התייחסותו האישית של מנכ"ל טריפ גרנטי, וגם של לינוי בתחילת הטיפול, מהווה קרן אור בעידן ביטולי הטיסות עקב הקורונה והמאבקים בין הגורמים השונים על מימון עלויות הביטול. הוכחתם שטוב שקיים ביטוח כמו שלכם לכל צרה לא צפויה, כפי שהפתיעה אותנו הקורונה, ושאכן בטריפ גרנטי "אין אותיות קטנות". נמשיך לבטח אצלכם לכשנחזור לימים רגילים, בתודה ובברכת בריאות.
אתי שרוני
תודה רבה על שירות מהיר ויעיל בתקופה לא פשוטה שבטוח היתה עמוסה אצלכם על אף זאת כל מייל ששלחתי ובכל פניה טלפונית שבצעתי אליכם קבלתי מענה מיידי רוצה לציין במיוחד את שירותה האדיב היעיל והמתחשב של עדן צרויה. תודה רבה! אין לי ספק שבפעם הבאה שנצא משפחתי ואני לחו"ל אפנה אליכם שוב לביצוע ביטוח נסיעה.
רחל ושמואל הרשקוביץ
אנחנו מודים לך מאד על השרות המעולה שקיבלנו.
אושרית שמולמן
רציתי להגיד תודה רבה על הטיפול המהיר וטוב בטביעה שלנו,במיוחד בזמנים קשים אלו. מעריכים מאד ונמשיך לסמוך על טריפ גרנטי בנסיעות העתידיות שלנו.
חיים
אין לי מספיק מילים כדי להביע את שביעות רצוני ממערך היחסים של מול חברתכם. זה מתחיל בנוחות ובקלות של עשיית הביטוח וממשיך באופן בו טיפלתם בתביעה שהגשתי עקב ביטול נסיעה בעקבות משבר הקורונה. מי שעמדה מולי הייתה עדן צרוייה . שלחתי מייל עם התביעה. קיבלתי כמעט מיידית תגובה שמסבירה שבשל ריבוי הפניות יתכן עיכוב בטיפול. זמן לא רב לאחר מכן קיבלתי מייל עם בקשה להבהרות ומסמכים ( לא רבים נוספים). המסמכים הועברו ב- 25 לחודש מרץ וב- 29 כבר קיבלתי הודעה שהתביעה מאושרת. קלות ונוחות עבודה מולכם ואמינות ברמה הגבוהה ביותר.
גלית סיליס
נפלה טעות בהחזר הכספי שלנו והוחזר רק מחצית מהסכום. חייבת לציין שחייגתי אליכם וענו בצורה אדיבה ומהירה לטלפון (עדן) והעבירה בקשה לחזרה (לעדן נוספת) שחזרה אלי מהר מאוד וטיפלה בבעיה. מרגש לראות שבימים אלה יש מי שנותן שירות מהיר ויעיל. אני שנים מבטחת את טיסותי איתכם ומעולם לא תבעתי. נעים לדעת שברגע האמת אתם שם. יישר כח. ושנדע ימים טובים יותר.
אנסטסיה שישקו
תודה רבה לכם על השירות המעולה. כבר קיבלתי את הכספים בחזרה. השירות שלכם היה מאוד מהיר ויעיל. בהחלט אחזור לרכוש ביטוחים דרככם גם בעתיד. תודה רבה ובריאות !
חנוך הוד
תודה על היחס, יעלות הטיפול, שפו !
סימה
יש לציין את איכות השרות שלכם בצורה אדיבה סבלנית וטובה מאוד הופעתי לטובה בכל הקשור להגשת התביעה , נוסף לכך הטיפול בתביעה לקח מעט מאוד זמן מרגע הגשת התביעה ועד לקבלת אישור התשלום לחשבון הבנק. זאת לא פעם ראשונה שאני רוכשת ביטול טיסה דרככם, לשמחתי זו רק הפעם הראשונה שנאלצנו להשתמש בזה. בתקווה לימים יפים יותר ותמיד תמיד לרכוש ביטוח ביטול טיסה. תודה רבה יישר כח
בלה
תודה רבה, אתם טובים מכולם!!!!! תשמרו על עצמכם !!!!
דוד כהן
חן חן לכם על טיפולכם המסור שהיה לשביעות רצוננו המלאה. אכן רוכשים ביטוח לכרטיסי טיסה באמצעות חברתכם, - יכולים להיות רגועים בהחלט. שוב תודה על היחס האדיב.
גלעד
שירות מעל המצופה ממיקי. אתם חברה מצויינת, בלי טריקים ובלי שטיקים. תודה על הכל.
דליה
תודה על טיפול אדיב ומהיר. הלוואי שבכל משרד של חברת ביטוח היו מטפלים ככה.
תמר
סיפרתי למשפחתי ולמכרי כי זו החברה היחידה בארץ שאני מכירה המטפלת, ביעלות, בזריזות, במאור פנים ובהרבה סבלנות בלקוחותיה. שילוב מנצח שלא מכירים במחוזותינו. חן חן לכל העובדים, מאחלת לחברתכם הצלחה. ושוב תודה על השירות היעיל והעמידה בהבטחותיכם. לא דומה לכל הסיפורים ששומעים על חברות ביטוח אחרות.
ארנון
מבקש לציין את היעילות בשירות ובטיפולכם בתביעתי להחזר הכספי. שמחתי לגלות כי אפשר לטפל בתביעת ביטוח ביעילות, ללא תזכורות, ללא ניהול מו"מ, כל הנ"ל מהווים חריג, הפעם לטובה, בענף הביטוח. תודה לכם, ארנון
שרה
אני מזה מספר שנים לא קטן מבטחת את הנסיעות שלנו אצלכם , אף פעם לשמחתי לא הייתי צריכה לבטל. בתקופה האחרונה נאלצתי לצערי לבטל שתי נסיעות עקב בעיות בריאותיות במשפחה הקרובה. בשני המקרים הטיפול היה יעיל, כל מי שענה לי בטלפון היה שירותי , נחמד ומיקצועי. אני מקווה שלא יהיו ביטולים בעתיד אבל השירות שלכם טוב מאוד ויעיל מאוד ואני אמשיך לבטח את הנסיעות שלי דרככם. יישר כוח.
אירית אפרתי
אכן חווית שירות נעימה ומקצועית. הדבר אינו מובן מאליו במקומותינו! תודה רבה!
רבקה מלק
אחלה שירות כמו שצריך: מענה טלפוני מיידי בדיקת מסמכים במהירות ומייל מנציג הנציג מתקשר כשלא מקבל מענה מיידי מהלקוח וסגירת טיפול באופן מיידי ומקצועי שאפו עליכם!!
שמרית אברג’יל
חברת טריפ גרנטי, מאי בראל, מודה לכם על שירות מקצועי, אדיב ומהיר. תודה על הדאגה לאורך כל הדרך ועל הטיפול הטוב. אין לי כל ספק שארכוש ביטוח דרככם בנסיעה הבאה שלי.
רבקה
מודה לצוות שטיפל בבקשה שלי צוות אדיב, שמסביר בענייניות ובפשטות . תודה רבה
חיליק
תודה רבה על הטיפול האיכותי והמהיר.
אליהו
חווית שירות נהדרת, פשוטה, מהירה ומובנת תודה.
לימור גנור
תודה על השירות המהיר והידידותי. אעשה זאת גם בנסיעה הבאה. תודה
טלי ועודד פלוט
תודה רבה! אכן שירות יעיל והגון. נמליץ עליכם בכל ערוץ וכמובן להמשיך ולהשתמש בשירותכם בנסיעות הבאות שלנו.
יניב שלום
אתם נפלאים. כרגיל. לא מפסיק להמליץ עליכם
מיכל עציוני הופנברטל
ברצוני לציין לטובה את השירות לו זכיתי מחברתכם. קיבלתי הנחיות מאד ברורות ומדויקות לתהליך התביעה. בנות שירות הלוקוחות, שאת שמותיהן אינני זוכרת, היו מאד סובלניות ומנומסות. השירות היה מהיר ויעיל. תודה לכם על שירות נהדר. אמשיך לפנות אליכם, אמליץ ככל שאשאל. יישר כח.
אלעד ודורית טוירשטיין
שגיא יקר, רצינו להודות לך על הטיפול המהיר, הסבלני, ובעיקר אדיב. חשוב לנו לציין כי טיפלת בכל התהליך בסבלנות רבה, ובאדיבות נדירה. נשארה לנו חוויה טובה מההתקשרות עם טריפ גרנטי, ובטוחים שנמליץ גם לאחרים.
שרה בר יהודה
תודה רבה על השירות המעולה והמהיר.
מוטי גלר
כבר רכשתי מספר פעמים פוליסת ביטוח לביטול טיסה, לצערי הפעם הייתי חייב לבטל, התקשרתי למוקד, בלי הרבה טרטורים ושאלות, נציגה נחמדה לקחה פרטים, ביקשה מסמכים רלוונטיים, המתינה איתי על הקו לוודא שהתקבלו. נתנה לי מספר פניה ואמרה לי שחוזרים אליי עד 30 יום, בפועל קיבלתי תשובה לאחר שבוע שמזכים אותי בהתאם לפוליסה בקיצור, חברה שמבטיחה ומקיימת, שרות טוב ואמין, ממליץ מאוד !!!
ניסים
השירות והזמינות היו טובים וקיבלתי מענה מידי לפניתי תודה
פיני אבירם
הטיפול היה טוב מאד, נמשיך את הבטוחים אצלכם במהלך יציאות לחול.
לימור
תודה רבה אנט. היום ראיתי את הסכום הנ"ל בחשבוני. אין כמוכם!
בני וייס
אני רוצה לציין את הטיפול המקצועי והאדיב עם הרבה סבלנות לפתור בעיה כמו שהיתה לי בהבנת שליחת טופס תביעה באתר, כל הכבוד, בעתיד תמיד אשתמש בשירות שלכם, תודה מקרב לב.
רחלה ונחומי הרציון
הטיפול בתביעתנו היה יעיל, ברור, ענייני, סבלני ומסור. הודעתכם שהתביעה הועברה לטיפול הגיעה ביום ד', 10 ביולי. הודעתכם בדבר אישור התביעה והחזר כספי התקבלה אתמול, יום שלישי, 23 ביולי - 13 יום! אנו משבחים הטיפול היעיל והמתחשב ומודים לכם מאוד!
אברהם
שירות מהיר, יעיל ומקצועי בלי להטריח את הלקוח. תודה! אבטח דרככם גם בטיסות הבאות.
אביחי
נציגי שירות קשובים לכל שאלה וחוזרים ללקוח בפרק זמן סביר. בסה"כ חווית לקוח טובה מאוד.
מייק קרטון
שירות מהיר איכותי מקצועי ואמין, כל הכבוד. איזה כיף.
נטלי
ביצעתי רכישה של פוליסת ביטוח נסיעה לחול על ידי נציגה בשם אופק , אשר ארצה לציין את מתן שירותה לטובה , היא הייתה נעימה וכריזמטית בו זמנית , מקצועית ,וניכר כי מודעת לאחריות בתפקיד , היא בהחלט מסוגלת לשווק משהו ישר ולעניין ללא צורך בסחבת - דבר לכשעצמו מרענן בהחלט. תודה רבה ובהצלחה.
ברלה סנדל
כל הכבוד, פשוט אני לא מאמין שלא הפסדתי את הכסף, רכשתם לקוח קבוע, תודה רבה
דפנה
תודה רבה על השרות המהיר והיעיל, היתה לי חוויית שירות טובה, גם בשיחות הטלפון עם הנציגה (מיקי חמו דונר) וגם במייל. בהחלט אחזור לרכוש ביטוח ביטול טיסה דרככם וגם אמליץ לחבריי על ביטוח זה.
אריה שטרן
ראשית תודה רבה על הטיפול המהיר והטוב. אתם בהחלט מגלים מקצועיות יעילות ואמינות,דברים שאינם מה בכך בעולמנו. המשיכו והצליחו ואני כמובן אשמח לספר עליכם לחבריי וידידיי.
רפי
תודה, קיבלתי את ההחזר. מרוצה מהשירות והטיפול המהיר.
ליאור
אתם אחד משירותי הביטוח המועילים והיעילים בארץ. מהיר, יעיל ובלי חפירות או טרטורים - ככה כל שירות ביטוחי צריך להתנהל. תודה רבה לכם!
פז
תודה רבה לכם, אנחנו תמיד נעשה ביטוח ביטול טיסה וגם נמליץ לאחרים לעשות את זה.
אורלי
תודה רבה, כל הכבוד על המהירות והיחס הטוב. זה לא מובן מאליו וברור שאקנה שוב ביטוח אצלכם. הוכחתם שאתם חברה רצינית, עניינית, אמינה, שדואגת ללקוחות שלה. תמשיכו כך שכולם יהנו מהשירות שלכם.
עדן רינת
השירות של טריפ גרנטי מעולה. בכל נסיעה אני עושה גם ביטוח ביטול טיסה ולצערי נאלצתי לבטל טיסות וחופשות מספר פעמים ותמיד נעניתי באדיבות ובסבלנות ע"י נציגי טריפ גרנטי, ואף תמיד קיבלתי את סכום הביטוח המגיע לי.. אני רוצה אף לציין שהמלצתי גם לחברי לעשות ביטוח זה ואני יודעת שהם עושים זאת. ובכל זאת , תמיד אנו שמחים לטוס ולהנות ולא לנצל את הביטוח. תודה רבה על השירות.
נמרוד אבני
ברצוני להודות לכם על ההחזר הכספי שהעברתם לי בגין ביטול הטיסה שתבעתי. הקלות והמהירות בה ביצעתם את התהליך, ללא סחבת ובתהליך ברור ומהיר, בהחלט מרשים.
צביקה
תודה על חווית שירות נעימה וזריזה אמשיך להשתמש בשירותכם בעתיד
רינת ויסברוט
נציגי טריפ גרנטי היקרים, מודה לכם על טיפולכם המסור והמהיר בקבלת ההחזר הכספי. נהניתי מחוויית שירות אדיבה ומקצועית וכמובן שאמשיך לבטח את נסיעותיי בטריפ גרנטי ולהמליץ למקורביי לעשות זאת גם. תודות.
יונתן
רציתי להודות לכם על השירות המהיר והיעיל. אין ספק שארכוש שוב ביטוח ביטול טיסה בפעם הבאה.
מרים ואשר
תודה רבה על הטיפול המסור בשתי התביעות. נשתמע בנסיעה הבאה שלנו לחו"ל
אבנר
תודה רבה! בדיעבד הוכחתם שיש על מי לסמוך ודמי הביטוח לא היו לחינם אני בהחלט אמשיך להשתמש בשירותיכם שוב תודה.
שולה ואלי
השירות מצוין ונמשיך לבטח אצלכם בעתיד. תודה!
מאיר גרוס
תודה רבה על השירות היעיל והאדיב.
אפרים פרקש
תודה על המענה האדיב והשירות טוב ומהיר.
אברהם לקריץ
תודה על השירות. שירות מקצועי ואדיב. מזמין טיסות וחופשות רק בליווי טריפ גרנטי. יישר כוחכם.
אביטל
מאד מרוצה מהמהירות ומהשירות האדיב היעיל והמצויין. לצערנו נאלצנו לבטל את נסיעתנו וזה מצב לא נעים, לפחות ההחזר משפר את ההרגשה לגבי הביטול. בהחלט נמשיך להשתמש בשירותכם ונבטח את נסיעתנו הבאה. תודה רבה!
אתי גוסמן
אני חייבת לציין שהשרות שקיבלתי מכם היה שירות מקצועי אדיב ומהיר. תמשיכו בדרך זו, עלו והצליחו.
יוני
תודה רבה. שירות מעולה ונעים! הלוואי שעוד עסקים ילמדו מכם.
אדוארד צ’אוסר
אני רוצה להביע את מלוא הערכתי על העזרה, על המקצוענות ועל הקשבה שזכיתי לקבל מכם. עמדתם לצדי במהלך כל הטיפול מול Wizz Air, ההתנהלות מולם לא הייתה קלה ועזרתכם סייעה להצלחה. הרגשתי שאני בידיים טובות, שיש מי שעומד מאחוריי ועל זה אני רוצה להביע את תודתי! אשמח להמליץ לחבריי על רכישת שירותים מחברתכם.
מאיה
תודה רבה, אכן אתם נהדרים, ואמשיך לבטח איתכם, לשלם ובתקווה שלעולם לא אממש, מעדיפה לטוס. דרך אגב, אני מספרת לאנשים סביבי על הביטוח הזה, אנשים לא מודעים שיש כזה דבר, וחושבים שמספיק הביטוח הרפואי.
סיגל
תודה רבה. חווית שירות מהטובות ביותר!!! ללא ספק אשתמש בכם בכל נסיעה בעתיד (כן ירבו...)
סיוון
חווית שירות מעולה ומהיר, זו אינה הפעם ראשונה שאני מזמינה דרככם ביטוח ביטול טיסה, אבל זו הפעם הראשונה שנאלצתי להשתמש בו לצערי. כמובן שאמשיך לרכוש גם בעתיד.
דליה רחום
תודה רבה! שירות נהדר, קיבלתי את כל המידע הרלוונטי בבהירות, אדיבות, מענה מהיר, הכסף הוחזר אלי כ"כ מהר, אפילו לא עברו 30 יום מאז שהגשתי את הפניה. ממש תודה על שירות מקסים, כן ירבו חברות כמוכם!
אנונימי
כל הכבוד על היעילות ובעיקר על ההגינות במתן החזר כמובטח, לא מובן מאליו אצל חברות ביטוח. יישר כח!
מטע גלוברמן
השירות לכל אורך הדרך היה טוב, נעים, יעיל ומקצועי. היכן שהיה ניתן להקל עליי, עשו את התהליך עבורי ודיברו בגובה העיניים גם למי שלא מבין בנושאים האלה וזה חשוב. תודה! אני לא רואה את עצמי פוסחת עליכם גם בפעמים הבאות.
שלי אורה
אני סוכנת נסיעות, וממליצה עליכם בכל הזדמנות שניקרת בדרכי. תקליקי 'שלי אורה' אצלכם במערכת ותוכלי להיווכח על כל הביטוחים שאני עושה ללקוחות אצלכם. השרות : 10 האמינות : 10
ויסמן פאינה ואלכסנדר
לפני מס חודשים הייתי צריכה לבטל את הנסיעה המשפחתית שלנו. כאשר פניתי לחברה אנט טיפלה בפנייתי. אנט הייתה מאוד קשובה, מקצועית ,סבלנית והכי חשוב עם רצון אמיתי לעזור. קיבלנו את הכסף שלנו חזרה. אנט ברצוני להודות לך על הטיפול שלך בפנייתנו. ישר כח!!!
דבורה רוזנברג
השרות היה מהיר ואדיב, אמשיך להשתמש בשרותכם. בתקוה לא להזדקק לכם... תודה רבה.
גלית ארזי, איסלנד
שלום רב, מודה לכם על טיפול מקצועי יעיל זמין ואיכותי. ממליצה לכל אדם לרכוש ביטוח דרככם - חווית שירות מעולם אחר.
לימור אבידור
אין על השירות שלכם - רק בשמחות ונפגש בביטוחים הבאים (ובשאיפה – בלי ביטולים!)
צביקה צלניק
גם האתר שלכם מאד ידידותי וההתקשרות נעשתה בקלות, וגם השירות שלכם והטיפול בתביעה נעשתה במהירות וביעילות לשביעות רצוני המליאה. המלצתי לחברי להשתמש בשרותכם וגם אמשיך להשתמש בשירותים בעתיד.
רחל אדרי
תודה על הטיפול המהיר בביטול הטיסה. לצערינו הטיול שתוכנן 7 חודשים לא יתקיים. ללא ספק אבטח שוב בעתיד ובתקווה שלא אממשו בשנית. תודה גדולה על היחס מההתחלה ועד לסיום.
שלומית לנגייב
תודה על הטיפול והמענה לתביעתי. יש לציין שהיה לי חשש שברגע האמת ימצאו תרוצים לדחיית תביעתי. היה מדובר בהוצאה כספית גדולה ולכן ביטחתי את הנסיעה. ההוצאה על הביטוח לא מבוטלת, אך ברגע שצריך לבטל את הנסיעה ההפסד גדול מאוד. שמחתי לראות שהתביעה התקבלה כפי שהובטח בתנאי הפוליסה ואפשר להזמין חופשה בראש שקט ולא לחשוש מהפסד כספי רב.
שלמה פריגת
אני מבקש לשבח את הטיפול. לצערי נאלצתי לבטל את הטיסה המתוכננת. למזלי ביצעתי ביטוח ביטול טיסה. לאחר הביטול וקבלת הטפסים מחברת הנסיעות, ביצעתי את ההנחיות לקבלת ההחזר דרך האינטרנט ובמייל. לאחר פרק זמן סביר ביותר קיבלתי מייל המאשר את קבלת ההחזר. תודה רבה.
מרים הנדל
ברצוני לציין כי היחס שקבלתי מכם היה מעל ומעבר, כל שאלה שלי נענתה ביחס אוהד, בסבלנות ובהסברים. ולראיה אנחנו נטוס בע"ה בספטמבר ואכן בצענו שוב ביטוח אצלכם.
חיים אריה
ברצוני לשבח את השירות המקצועי, המהיר והאיכותי בטיפול בתביעת ההחזר. תודה רבה, כמובן שאמשיך להיות לקוח שלכם בעתיד.
ליאורה ויניק, טאלין
כחברת מקהלת האיחוד ברצוני לציין את הטיפול המסור שלכם בעניין ההחזר הכספי לכרטיס הטיסה שלי לטאלין. כמובן שאני מאד מצטערת על כך שנאלצתי לבטל את היציאה שלי עם המקהלה. אני מודה לכם מאד על כך שדאגתם וטיפלתם בהצלחה לקבל מחברת הפניקס את 80% ממחיר הכרטיס.
ניר פיקמן
טיפול מהיר, שרות מקצועי ואמין, פשוט 10!
מקסימה נתן
חייבת לציין זה מסוג הביטוחים שאתה עושה ומקווה לא להשתמש בהם 🙂 אך במקרה שנאלצת להשתמש זה חשוב לדעת שיש אמת בפרסום. אצלי זה התחיל בשיחת טלפון שבה קיבלתי עזרה והדרכה כיצד לבצע את התביעה והמשיך בשירות אדיב. בהמשך כל שיחה נענתה בצורה שירותית וטופלה בצורה הטובה ביותר. תודה.
גלעד מנחם
עלי לציין את התקשורת הבלתי אמצעית, בטלפון או במייל, ללא סחבת וללא פעולות "הלוך ושוב" כפי שמקובל בחברות ביטוח אחרות. הוצגו בפניי בפשטות החישובים של הסכום המגיע לי עקב התביעה. תודה.
גילה יעקב
אני מאוד מרוצה מהשרות החל ברכישת הביטוח ועד להגשת התביעה. שרות אדיב סבלני ומהיר. הגשת התביעה היתה פשוטה. חסכה מאיתנו סחבת ועוגמת נפש נוספת לאחר שהיינו מאוכזבים כי נאלצנו לבטל חופשה. אין ספק שאמליץ לכל אחד לבצע את הביטוח הנ"ל. תודה רבה.
נעמי לודריק
מומלץ בחום לבטח בטריפ גרנטי - שרות מצוין, יעיל וא-מ-י-ן. פעם ראשונה בחיי שהביטוח עמד במחויבות שלו וישלמו את מלוא ה-80% שהתחייבו. להבא גם אמשיך להשתמש בביטוח של טריפ גרנטי.
עדן רינת
חווית השירות שלי עם טריפ גרנטי היא טובה מאוד. אני משתמשת בביטוח הזה בכל נסיעה שלי כבר שנים ואף המלצתי להרבה חברות וחברים שלא שמעו על זה לפני ואני יודעת שהם גם משתמשים בביטוח זה. תודה רבה על השירות והסבלנות גם של הבנות במוקד והאחראית מיקי שתמיד עונות באדיבות וסבלנות ואיכפתיות רבה. תודה רבה מכל הלב.
מחלב מנשה
תודה רבה על הטיפול והשרות האדיבים המסורים שקיבלתי מכם, כמובן שאמליץ בחום על הביטוח שאתם עושים.
טל צמיר
בתקווה שלא אצטרך יותר לבטל טיסות 🙂 אבל החוויה הייתה חיובית במשך כל התהליך. נציגי השירות היו אדיבים ומקצועיים. הבנתי שהיה צורך במכתב מסוכנת הנסיעות והתנהלתם מולה ללא התערבות שלי. תודה!
פרופ’ אהוד מניפז, דרום אפריקה
אני מודה לכם על הטיפול המסור בתביעה בהקשר לטיסה והסדרי קרקע לספארי בדרום אפריקה. ביטול הסאפרי היה כתוצאה ממקרה חירום רפואי. פעלתם ביעילות ובאדיבות והקלתם על התהליך הקשה והכואב. בתודה על הטיפול המסור. אשמח להשתמש בשירות שלכם בעתיד ולהמליץ על חברתכם לידידי ולקולגות שלי.
גבריאל משעלי
ברצוני לציין את השירות של הנציגה שלכם שטיפלה בתביעה שלי בנועם ובשקט נפשי. תודה מקרב לב על הטיפול המסור.
ענת נבות
השירות הן ברכישת חבילת הביטוח ואפילו יותר כאשר פניתי לקבל החזר היתה מושלמת. יעלות, אדיבות והרגשה שיש על מי לסמוך. תודה על השירות.
ד”ר דוד אברהם
לצערי הזדקקתי לשירותיכם אך איננו שולטים באירועים לא צפויים. יחד עם זאת השירות שקיבלתי היה לעילא ולעילא ואפילו כבר המלצתי עליכם לחברים למרות שאני מאחל שלא יזדקקו. מכל מקום תודה!!!
יעל תגרין
ברצוני לשבח ולהביע את הערכתי לשרות מקצועי ואדיב ומהיר לתביעת ולהחזר תשלום על ביטוח ביטל טיסה. אין ספק שכך אכן צריך להיות שרות אך זה ממש לא מובן מאליו ואפילו חריג במקומותינו, ואני כבר נעזרת בשרות שלכם לכל נסיעותיו וגם הבת שלי כבר נעזרה בשרות שלכם. ושוב תודה רבה ואמליץ עליכם לחברי.
דפנה זילברשטיין
תודה רבה על הטיפול המסור. קיבלתי מענה מצוין, סובלני ואדיב מצד כל מי שדיבר איתי. כל הכבוד על השירות הנדיר והפשוט, ללא סירבול מיותר והתשה האופיינים לחברות ביטוח. שוב תודה רבה על הכל.
מרק הלר
הניסיון שלי עם TRIP GUARANTY היה כולו חיובי. השרות היה יעיל, מהיר ומשביע רצון. אתם עמדתם במילה שלכם – דבר שלצערי לא בטל בששים ימינו אנו – ואני לא אהסס להיות לקוח חוזר או להמליץ עליכם לאחרים.
מלכה איגל, ארצות הברית
נהניתי מאוד מהשירות שלכם, הוא פשוט מושלם!
ריקרדו שטראוס, ארגנטינה
מאוד מרוצה מהשרות שקיבלתי מכם. בוודאי שאמשיך להשתמש ולפנות אליכם בכל פעם שאתכוון לקנות כרטיסי טיסה.
אביתר אופיר, ארצות הברית
שירות מעולה! יעיל! יסודי מאוד. נהנתי מהשירות וכבר ביצעתי 2 ביטוחים נוספים, כלי הכרחי בימינו. תודה!
אלי צונה
תודה רבה, זו פעם ראשונה שמתעסק עם ביטוחים - עזרתם וטיפלתם בצורה טובה יעילה, ויפה. תודה על הכל.
תומר
אף פעם לא קיבלתי שירות כ"כ טוב מחברה בישראל, בשיא הרצינות. כל הכבוד לכם.
אורן יהודה
אני שמח על ההזדמנות להביע את שביעות רצוני המלאה מהשירות שנתתם לי. החל מהרגע הראשון, כשעוד ביררתי לגבי הביטוח, קיבלתי אינפומציה מלאה ושקופה בסבלנות ומקצועיות רבה. גם כאשר, לצערנו, נאלצנו לבטל את הטיסה, הוכחתם את עצמכם מעל ומעבר, הנציגים פעלו ביעילות ומקצועיות, היו תמיד זמינים וסבלניים ודאגו לטיפול המהיר ביותר בתביעה. אציין עוד לטובה את התהליך כולו שהיה יעיל ומהיר ולא מסורבל. מי ייתן וחברות נוספות בישראל תילמדנה מכם כדוגמא מצויינת לשירות מקצועי, אדיב ויעיל! מאחל לכם שתשכילו לשמור על הרמה הגבוהה! יישר כח!
צבי לב
שמחתי בכל הקשור בטיפולכם בבקשה להחזר כספי שבוצע. אני בכל אופן רוכש ביטוח ביטול טיסה בכל הנסיעות שאני עושה בשנה.
נטע סילוני
זו לא הפעם הראשונה שאני רוכשת ביטוח ביטול טיסה – זו כן הפעם הראשונה שאני נאלצת להפעיל אותו. השירות היה מצויין: אדיב, יעיל וזריז. תודה.
אורן רז, ברלין
היינו אמורים לטוס אני ואשתי, ביחד עם הוריי (נחמה וישראל), ונאלצנו לבטל את החופשה. הוריי לא הכירו אתכם קודם לכן, אני הכרתי להם אתכם, ואין לי ספק שמעתה והלאה הם יבטחו את נסיעתם אתכם בכל טיול עתידי שלהם לחו״ל. מוקדם יותר השנה אשתי ואני טסנו השנה לחו״ל מספר פעמים (לקפריסין, יוון, אוסטריה ואנגליה) - ובכל אחת מארבע הנסיעות הללו ביטחנו את הטיסה דרככם. לשמחתי הנסיעות הללו יצאו אל הפועל ואני שמח ששילמתי לכם (אפילו שהנסיעות האלה יצאו אל הפועל). מעבר כמובן לשקט הנפשי שהיה לי אז, זה תענוג לשלם כסף לחברת ביטוח שברגע האמת יודעת לספק את הסחורה - כמו במקרה הזה עם הנסיעה הזאת לברלין, שלצערנו לא יצאה אל הפועל. אין לי ספק שגם בנסיעות שלי בעתיד אבטח את הטיסות שלי אצלכם. שכל מי שרוצה לטוס בראש שקט ידע עליכם, שטריפ גרנטי היא חברה טובה ואמינה שמקנה רוגע ושקט נפשי ללקוחתיה. שוב תודה רבה 🙂
אורה גבריאלי
שירות מעולה! רוצה לציין לשבח את הנציגה רווית בן שושה, שטיפלה באופן מקצועי ומהיר בתביעה! לפני שלושה ימים, סגרנו שוב טיסות לחודש יוני.
בת-חן יהודאי
תודה רבה על הטיפול וההחזר הכספי. אחזור לרכוש ביטוח ביטול טיסה אצלכם ואמליץ גם לחברי.
לירון
לצערי נאלצתי לבטל את החופשה שלי, חוויה שיש לה מחיר רגשי. לאור השירות המצויין שקיבלתי מחברתכם, המחיר הכלכלי היה נמוך בהרבה מכפי שיכל להיות וצימצם עבורי את עוגמת הנפש מביטול חופשה. השירות שקיבלתי היה מקצועי, מהיר, יעיל ולא מסובך או טרחני כלל. חווית שירות מעולה, ללא ספק אני ארכוש ביטוח מסוג זה עבור כל הסיעות הבאות שלי ובתקווה שהן לא תבוטלנה. תודה.
מיכל קורקוס
אני מאד מודה על הטיפול בבקשתי. זה לא תמיד מובן מאליו. לאורך כל הדרך הייתם יעילים, אדיבים ונתתם שרות נהדר. שוב, מעריכה ומודה על הטיפול הנהדר.
עוזי ברמסון
ברצוני להודות לכם על השרות שקיבלתי בתביעתי. כאחד המכיר ומשתמש בשירותי ביטוח, אתם קרן אור בשרות, בנחמדות ובתגובות בזמן ובמהירות. מאד אמליץ לחברי על השרות שלכם. תודה.
מושיק שוורץ
תודה רבה על השירות. אני סמוך ובטוח כי גם בעתיד אעזר בכם. קיבלתי יחס מצוין ומענה מתאים לכל השאלות שהועלו בפי. גם ההחזר הכספי הגיע יחסית מהר.
הילה
שלום אנט, תודה רבה! אין ספק שהשירות שלכם מצוין מעל ומעבר למצופה. שמעתי עליכם במקרה ומסתבר שזה היה מקרה מצוין 🙂 תודה רבה,
אהרון שורץ
תודה רבה על השרות. האמת היא שכל שלבי הטיפול היו ברמה גבוהה, החל משלב המכירה, שרות לקוחות שוטף ואפילו בעת מימוש הביטוח. ללא ספק אמשיך לרכוש את המוצרים הללו (ביטוח ביטול טיסה וביטוח נסיעות) דרככם.
תאיר לפידות
תודה רבה על השירות היעיל ומסביר הפנים שלכם. תבורכו.
אברהם גלזרמן
הטיפול בתביעה שלי היה מהיר ויעיל. אין שום ספק שאתם תהיו החברה איתה אבטח את טיסותי בפעמים הבאות. תודה רבה.
סיגלית נעים
תודה על שירות אמין מקצועי ומהיר!!! אין ספק שהפוליסה הזו שווה כל שקל!!! אמליץ לכל נוסע, תודה.
ליאת חסון
תודה רבה. השירות היה מצויין, ובהחלט אשקול לרכוש ביטוח דומה בעתיד כאשר יהיה רלוונטי.
דוקטור יונית ופרופסור אבשלום
תודה על הכל. הייתם מעולים. תמיד(!) מכאן ואילך נרכוש את ביטוח הטריפ גרנטי. ושוב תודה. דר.יונית ופרופ. אבשלום סטרולוב
גרטי מרחובות
ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור בתביעתי. בברכה, גרטי
סיגל מרעננה, לונדון
ברצוני להביע את הערכתי הכנה מהשירות אותו קיבלתי מכם. כל נותני השירות, באשר הם, רק יכולים (וצריכים) ללמוד מכם שירות מהו.. מעולם לא קיבלתי יחס כה חם, אכפתי, תומך, סבלני, שירותי, חייכני (אפילו שדרך הטלפון והמיילים, אבל ניכר להבין שנעשה בחיוך...רחב) ללא ספק, חוויה מתקנתJ לא רק שכבר חזרתי ורכשתי ביטוח טיסה דרככם, המלצתי עליכם באהבה לכל מי שנקרה בדרכי (והרי עכשיו נפתחת עונת הנסיעות, כך שתקבלו לא מעט פניות...) תודה רבה לכל אחד ואחת מכם, ובעיקר לטל ההורס. תבורכו.. יום מקסים, סיגל.
דוד שיר, פאריז
השירות היה יעיל ונעים, באמת לא ציפיתי לכזה שירות מחברת ביטוח. הכסף נכנס הבוקר והיה משתלם לעשות את הביטוח בדיעבד, אמליץ על כך בחום לחברי!!
דני פז, טיסה לניו יורק
אני מבקש להודות על טיב השירות שקיבלתי בטיפול בתביעה וכן במהירות התגובה. לצערי היה עלי לבצע שינוי משמעותי בלוח הטיסות שלי ונאלצתי להשתמש באופציית הביטוח של ביטול טיסה. גם להבא אשקול לרכוש את הביטוח הזה. בהרבה תודה, דני פז
דליה מכבר סבא, טיסה לברצלונה
שלום, עלי לציין כי השירות שלכם טוב ויעיל, בתודה,דליה גולדברג
שרון מרעננה, טיסה לבריסל
שלום, עשיתי ביטוח ביטול טיסה לבריסל. מילוי הטפסים היה פשוט ונוח (מבלי לצאת מהבית). וההחזר היה מדויק ותואם לציפיות. הטיפול בתביעה היה מהיר ולשביעות רצוני. תודה, שרון
עופר מתל אביב, טיסה לזנזיבר
היי, רק רציתי לומר שוב תודה רבה על הטיפול וההתייחסות המקצועית. חזרנו מהחופשה בריאים ושלמים. אמליץ לכל חבריי ומכריי על השירות!
רינה מחולון, טיסה לאתונה
אנט יקרה? ראשית רציתי להודות לך באופן אישי על הטיפול המסור, על הסבלנות והסובלנות שלך, בשיחתנו הטלפונית היית נחמדה וענית על שאלותיי בסבלנות הרגשתי שאת נותנת 100 אחוז. גם על מיילים ששלחתי ישר הגבת . כל הכבוד לך? אין לי ספק שבעתיד אשתמש בשירותכם ואף אמליץ לקרובים וחברים עליכם. אשמח מאד אם תעבירי מייל זה לממונים עלייך כדי שידעו שמדובר בעובדת טובה ובשבילי עובדת מצטיינת??? תודה רבה?? שתהיה לך שבת שלום ומבורכת??? בברכה, רינה דוד
משה מבאר שבע, טיסה לפראג
תודה רבה. השרות היה מעולה.
אימאן מירושלים, טיסה ללונדון
תודה רבה על השירות האדיב , המקצועי והמהיר!! כל טוב, בברכה אימאן
רוברט מזכרון יעקב, טיסה לאתונה
שלום גב' אנט נגב! תודה רבה עבור השירות אדיב ומהיר שזכיתי לקבל בחברה שלכם! רוברט קליין
רימונה מכוכב יאיר, טיסה לברצלונה
שלום הריני לציין שהשירות היה אדיב ביותר ומקצועי. קיבלתי הדרכה מפורטת מהנציגה שענתה לי כיצד עליי לפעול כדי לקבל החזר כספי. אני בטוחה שמעתה ארכוש ביטוח ביטול טיסה עבור כל נסיעה שלי לחול.
עמיר מכפר סבא, טיסה למדריד
תודה על הטיפול המהיר והמסור. אכן אעדכן אותך מייד עם קבלת ההחזר. בברכה, עמיר
הדר מגבעתיים, טיסה לפריז
שלום רב אנט, קיבלתי את ההחזר לחשבוני בבנק. רציתי להודות לכם על שירות הלקוחות המצויין. נהניתי מהשירות שלכם לאורך כל הדרך ובהחלט ארכוש שוב ביטוח נסיעות, בתודה ובברכה, הדר חורש
איתן מטבריה, טיסה ללונדון
הסכום הופקד, תודה רבה על הטיפול!
רונית מהרצליה, טיסה ללוס אנג’לס
תודה רבה, ראיתי שההחזר מופיע בדפי המידע של חשבוני. תודה, שירות מעולה. רונית
יעקב מבאר טוביה, טיסה לורנה
תודה! הסכום התקבל בחשבוננו
אבי משדרות, טיסה למינכן
אנט שלום, הסכום במלואו נכנס לחשבוננו וברצוני להודות לכם על השירות. בברכה, אבי פולק
טובה מחיפה, טיסה לפריז
צוות טריפ גרנטי, תודה על השירות המסור והמהיר. בהחלט מאפשר להזמין חופשה ללא דאגות מיותרות וחשש מביטול לא צפוי.
עינב מתל אביב, טיסה לברלין
חמישה ימים לפני הטיסה, נאלצנו לבטל את הטיול המשפחתי. הטיפול בביטול הנסיעה וקבלת כספי הביטוח היה נוח ומהיר ואפשר לנו להזמין את החופשה מחדש.
אתל ואיציק לופטין מעומר, טיסה לניו יורק
​שלום רב , אני שמחה להודיע כי כל הסכום המובטח נכנס לחשבון שלנו בתאריך 23/6​. אנחנו מודים לכם על הטיפול המסור. בכבוד רב לופטין אתל ואיציק
רותם מירושלים, טיסה לניו יורק
שווה כל שקל! עשיתי ביטוח ביטול טיסה לארה"ב, הטיסה הוזמנה שלושה חודשים לפני תאריך הנסיעה. עקב אירוע משפחתי נאלצתי לבטל את הנסיעה וקיבלתי את הכסף חזרה
שירה משדרות, טיסה ללונדון
אני חייבת לציין, ומבקשת שתעבירי הלאה.... פשוט תענוג צרוף לעבוד מולכם. השירות שאתם נותנים מהיר ומקצועי ולצערי נדיר בנוף שלנו. תודה רבה על הפוליסה. שיהיה אחלה יום.
אסתי ומשה מירושלים, טיסה לפריז
קיבלנו ההחזר הכספי בהתאם לתנאי הביטוח. שרות מעולה של חברת טריפ גרנטי ותודה על הטיפול המהיר. ראו בנו לקוחות ודאיים בעתיד.
דן מתל אביב, טיסה לניו יורק
זו הפעם הראשונה שרכשתי ביטוח מסוג זה (ולצערי גם עשיתי בו שימוש), ואני מוצא חובה נעימה לציין לשבח את השירות לו זכיתי, בכל פרמטר אפשרי (מהירות,אדיבות, מקצועיות) ושלא כמקובל במקומותינו. בכוונתי לרכוש ביטוח זה גם בעתיד ולהמליץ למכריי ולמשפחתי לעשות כן (בתקווה, כמובן, שלא נצטרך לעשות בו שימוש).
דניאל מתל אביב, טיסה לציריך
שלום לצוות הביטוח. ברצוני להודות לכם על הטיפול המהיר. ב- 30.3.2016 הועבר סכום התביעה שהגשתי. ברצוני לציין את המהירות שבה שולמה התביעה. תודה
אלכסנדרה מקרית מוצקין, טיסה למילאנו
היי, רציתי להודיע לך שאתמול נכנס לחשבון את הכסף עבור ביטול הטיסה. היה לי נעים לבצע את העסקה עם אנשים שעומדים מאחורי המילה שלהם.
אבי מקרית אונו, טיסה ליוון
בוקר טוב. הכסף התקבל הבוקר. תודה על השירות, אמליץ עליו בפני חבריי.
כלנית
תודה רבה לאלון שירבו כמוהו
אסנת
אנט היקרה רציתי להודות לך על מהירות הטיפול על הרגישות בעניין על האכפתיות על הנעימות שבך. לא סתם אני אתכם כבר זמן רב. את מדהימה.
Maria Salamanka3
WOW - what an amazing company. Check out if you need homeowner or rental insurance. Have been loving the process so Check out if you need homeowner or rental insurance. far.
Maria Salamanka2
WOW - what an amazing company. Check out if you need homeowner or rental insurance. Have been loving the process so Check out if you need homeowner or rental insurance. far.
Maria Salamanka
WOW - what an amazing company. Check out if you need homeowner or rental insurance. Have been loving the process so Check out if you need homeowner or rental insurance. far.
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'