איתור כבודה

מסוע מזוודות

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות חפצים יקרי ערך, לא פשוט להתחיל טיול ללא ציוד אישי, ולכן ביטוח מסוג איתור כבודה הכרחי, ולו בשל השקט הנפשי. 

אז מה בדיוק מציע ביטוח איתור כבודה, מי צריך אותו וכיצד סוגרים אחד בצורה נוחה ומבטיחה? כל הפרטים כאן בפנים!

מה בדיוק מציע ביטוח איתור כבודה?

אם נתחיל מהשורה התחתונה, נציין שיש מצב טוב שהביטוח יגרום לכם לקוות שהמזוודה תישאר מאחור. מדוע? מי שסוגר באמצעותנו ביטוח מקבל החזר כספי בסך 1,000$ עבור כל מזוודה שלא אותרה בתום 4 ימים. 

שניקח צעד אחורה? 

ביטוח איתור כבודה שניסגר דרכנו מעניק את הידיעה שאם אכן המזוודה אבדה, יושקעו מאמצי איתור רבים ומתקדמים מול חברת התעופה. הן כדי לאתר את המזוודה והן כדי להשיב אותה בחזרה. המשימה לא הצליחה בתום 4 ימים, מחכה לכם פיצוי כספי בסך 1,000$!

למה צריך את זה?

למה להשקיע בשירותי איתור כבודה, במיוחד אם יש בה בעיקר מוצרים בסיסיים? בשורה התחתונה כיוון שההוצאה זניחה (5$ בלבד למזוודה!) ואילו התמורה חשובה לא רק כלכלית, אלא גם נפשית. 

שירותי איתור כבודה מאפשרים לוודא שאינכם לבד מול המערכת, אלא גוף מקצועי סוגר לכם את משימת האיתור ברצינות הנחוצה ולצד טכנולוגיות מתקדמות. במקביל, בעת הצורך ניתן ליהנות מהידיעה שלא אתם צריכים לרדוף אחר עובדי הנמל, וברגע שהמזוודה תימצא, היא כבר תעשה את דרכה אליכם. 

לצד כל זאת, אין להתעלם מהעובדה שבדרך כלל מזוודות כן מכילות ציוד בעל ערך רגשי וכלכלי, כך שטוב לדעת שממזערים את הסיכויים שהתכולה תאבד לנצח, ואם בכל זאת זה קורה, לפחות מקבלים פיצוי הולם. שורה תחתונה? הביטוח חשוב לכם בשל חמשת הסיבות הבאות:

  • כדי שתטוסו בראש שקט.
  • כדי שתוכלו ליהנות מהשהות בחו”ל מהרגע הראשון (גם אם המזוודה נאבדה).
  • כדי שתיחסך מכם בירוקרטיה.
  • כדי למזער את הסיכויים שהתכולה תאבד לנצח.
  • כדי שברגע האמת תקבלו פיצוי הולם.

איך זה עובד?

ראשית מקבלים החלטה האם מספיק כיסוי של 1,000$ למזוודה, או האם מגדילים את הפיצוי פי 2, עוברים לרכוש את הפוליסה ע”י מילוי מקוון של פרטים אישיים (ממש כאן) ויוצאים לדרך בלב רגוע. נחתתם ומגלים שהתכולה אבדה? תפנו אלינו (טלפונית) ותמשיכו בתכניות שלכם.

כל זאת מבלי:

  • להתעסק עם הצהרה לגבי התוכן שהיה מצוי במזוודה.
  • להתעסק עם רשות התעופה.
  • להגיע לאסוף את המזוודה שנמצאה.

אנחנו דואגים לכל!

מה הלאה? כאמור, אם מצאנו בתוך 4 ימים, נדאג שהמזוודה תגיע אליכם. לא מצאנו? הפיצוי הכספי בדרך אליכם.

אורזים ונוחתים רגועים

בפעם הבאה שאתם אורזים פריטים אישיים וחשובים, כגון בגדים, תיקים, ציוד אלקטרוני, תרופות ועוד, אתם באמת יכולים להיות רגועים, ואם אתם שונאים בירוקרטיה, טוב לדעת שהגעתם למקום הנכון. 

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'