ביטוח סקי – איך להימנע מטעויות של גולשים מתחילים

אין כמו חופשת סקי בהרים המושלגים של אירופה. ההתרגשות מהגלישה, אווירת הנופש, ותחושת האדרנלין ברגע שמצליחים סוף סוף לרדת את המדרון בפעם הראשונה. חופשת הסקי הראשונה הינה כיפית ביותר, עד כדי כי קשה לשים לב מה קורה סביבנו. גולשים רבים מגיעים לאתרי סקי בפעם הראשונה עם מוטיבציית יתר, ושוכחים מכל כללי הבטיחות או ההיגיון. כיצד אפשר להימנע מטעויות של "צעירים"? איך מצליחים לצלוח את החופשה בשלום מבלי להפעיל ביטוח סקי? להלן שלוש דרכים להימנע מטעויות נפוצות של גולשי סקי מתחילים מאת טריפ גרנטי המספקת ביטוח ביטול טיסה:

1. שימו את האגו בצד, ודעו מה הרמה שלכם:
ייתכן כי על ההתחלה תצליחו לעמוד על המחליקים כמו שצריך, ולרדת את המדרון הראשון ללא נפילה אחת. ביטחון יתר הינה בעיה המשותפת לכלל גולשי הסקי, אך במקרה של מתחילים מדובר בעניין של חיים ומוות. גם אם אתם מצליחים בכל שיעור וצוברים ביטחון רב, התייעצו עם המדריך לפני שתנסו מסלולים מאתגרים יותר. מדריך הסקי ראה גולש אחד או שניים בחייו, ויידע להתאים את הרמה שלכם למסלול המתאים עבורכם.

2. שימו קרם הגנה והקפידו לשתות הרבה
אחד מבין הגורמים המובילים לפציעות והפעלות ביטוח סקי, הינה התייבשות. אנו הישראלים רגילים לחום יולי אוגוסט, לכן קטן עלינו להקפיד על שתייה נכונה וקרם הגנה בגובה 3000 מטר, מוקפים בשלג. הדבר שישראלים אינם מבינים, הוא שהאוויר בהרים יבש במיוחד, ושהשמש חזקה פי כמה בגבהים (במיוחד מהסיבה שהשלג מחזיר את קרני השמש כלפי מעלה). סכנת ההתייבשות והסיכוי להישרף בפנים גבוהים במיוחד, לכן יש להקפיד על שתיית מים מרובה ולמרוח קרם הגנה המתאים לאתרי סקי.

3. הזמינו ביטוח חופשת סקי
חופשת סקי לא תמיד מסתיימת כפי שקיוויתם. פציעות סקי הינן דבר שבשגרה, אך קיימים סיכונים נוספים שאנשים אינם לוקחים בחשבון, כגון גניבות באתרי סקי או פציעות הנובעות מעייפות שרירים ומאמץ. סיגרו ביטוח סקי מקיף, המכסה סעיפים מיוחדים כמו פציעה במקרה של שיכרות, חילוץ, גניבות ועוד.

טריפ גרנטי מאפשרים לכם להזמין חופשת סקי זמן רב מראש מבלי לדאוג לביטולים ברגע האחרון, בעזרת ביטוח ביטול טיסה. הזמינו עוד היום ביטוח ביטול חופשות סקי, וטוסו בראש שקט.