שלושת האיים היפים בעולם
למצוא את שלושת האיים היפים ביותר בעולם זו משימה לא פשוטה בכלל. נדמה שלכל אחד יש את האי המועדף עליו: אחד זוכר את מדגסקר על נופיו הפראיים וחיות הבר המופלאות שבו, השני משבח  את שונית המחסום הגדולה באוסטרליה, השלישי מתגעגע דווקא לקרפטוס מהחופשה ביוון וכן הלאה. לקראת עונת הקיץ והחופשות, ניסינו בכל זאת לדוג עבורכם את שלושת האיים האהובים, המתויירים והיפים ביותר בעולם:

בורה בורה - פולינזיה הצרפתית
נתחיל עם היקר ביותר - האי הקטנטנן בורה בורה שנמצא בלב האוקיינוס השקט. זהו אי שמקיים את כל הפנטזיות שעוברות בראש כשחושבים על אי טרופי, אחת לאחת: חול לבן, מים צלולים, ניתוק מוחלט מהעולם, אוכל טעים וטרי, ספורט ימי, מלונות מפנקים ואווירת חופש קסומה. אין פלא שבורה בורה נחשב לגן עדן עלי האדמות. הדרך לאי ארוכה מעט - קודם תצטרכו להגיע להאיטי ומשם טיסה נוספת עד ליעד. האי נחשב גם ליקר במיוחד ולכן, ברגע שרכשתם את כרטיסי הטיסה והמלונות, מומלץ ביותר להפעיל ביטוח ביטול טיסה של חברת טריפ גרנטי, המבטח אתכם נגד מקרים של ביטול טיסות, מחלה, אי הגעה לטיסה, אי הגעה למלון או כל מוצר אחר שאותו ביטחתם - בכל מקרה שכזה, תקבלו בחזרה 80% משווי המוצרים ולא תחוו מפח נפש נוסף.

סנטוריני - יוון
חופשה ביוון היא תמיד מהנה - משהו בפשטות, באווירה, בשמחת החיים, במרחק הטיסה הקצר ובמחירים הנוחים (נוחים מאד, אך גם כאן כדאי לרכוש ביטוח ביטול טיסה, על כל צרה שלא תבוא) לנצח יכבוש אותנו, כל פעם מחדש. אך יש אי אחד ומיוחד, שבולט מכל האיים ומרגיש כמו פיסת טבע פראית ומיוחדת - סנטוריני. האי נראה כלקוח מגלויה, עם הרי געש ברקע, בתים צחורים תכולים, אווירה אותנטית וחופים משגעים, לאורך כמעט כל ימות השנה.

קופנגן - תאילנד
אף רשימה על איים לא יכולה להיות שלמה מבלי להזכיר את תאילנד. חופשה בתאילנד היא תמיד בריחה ארוכה לגן עדן, בין אם אתם מעדיפים לטוס לחופשה בתאילנד למטרות רומנטיות, הרפתקניות, חברתיות  או פשוט חופשה ארוכה לצורך מנוחה. בתאילנד יש הכל, כולל איים רבים, כולם טרופיים, כולם יפים, חלקם מתויירים פחות וחלקם יותר. אנחנו בחרנו דווקא את קופנגן, שלמרות היותו מתוייר ביותר, עדיין מציע חופים מבודדים, ראשוניים ויפים בצורה שלא תיאמן, כדוגמת חוף האאד- יואן. 

יעניין אתכם גם: ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח נסיעות, ביטוח לחו"ל, ביטוח טיסה