ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעה

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים, כזה שימנע דאגה כלכלית ממגוון תרחישים מעיקים ובעיקר בלתי צפויים. זה יכול להיות גניבה של טלפון נייד וזה יכול להיות אשפוז של כמה ימים. 

אז מה בדיוק כולל ביטוח נסיעות, מדוע הוא חשוב, מיהן החברות המבטחות ואיך מתקדמים דרכנו? עשינו לכם סדר – קבלו כל מה שחשוב לדעת לפני שאורזים מזוודה!

מה מכסה ביטוח נסיעות?

פוליסת נסיעות לחו”ל מציעה מבחר פתרונות ביטוח בהתאמה אישית, וכדי לנצל זאת נכונה, ראשית עוצרים לבחון שני היבטים מרכזיים:

  1. סטטוס בריאותי 
  2. אופי הנסיעה

מדוע? מדובר בפוליסה שלפני הכול מתמקדת בהוצאות רפואיות בחו”ל, כאשר מנקודה זו ישנה אפשרות לכלול מבחר כיסויים משלימים, כגון ביטוח שנוגע למגפת הקורונה, ביטוח כבודה, ביטוח ספורט אתגרי/תחרותי/חורף, ביטוח בגין החמרה במצב רפואי, גניבה של טאבלט, גניבה של טלפון/מחשב נייד ואף ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור. 

ביטוח נסיעות – עיקרי הפוליסה

כפי שציינו, לפני ואחרי הכול ביטוח נסיעות נועד לכסות הוצאות רפואיות בעת שהייה בחו”ל, וזאת כיוון שבחו”ל ביטוח הבריאות הממלכתי אינו תופס, כך שכל פעולה רפואית שבארץ נחשבת שולית, בחו”ל עשויה לעלות לנו לא מעט. 

אי לכך, ביטוח נסיעות בעיקר מתמקד בכיסויים שנוגעים לאשפוז, פינוי אווירי לבית החולים הקרוב, טיפולי חירום בשיניים, תרופות שדורשות מרשם, הטסה רפואית ארצה, הוצאות שנוגעות להעברת גופה, הוצאות העברה ברכב יבשתי ואפילו שירותי איתור וחילוץ.

למה לא טסים לפני שמבטחים?

מדוע ברור לכולם שלא טסים לפני שסוגרים ביטוח נסיעות? ובכן ממש כפי שידוע שרצוי להשקיע זמן בחיפוש אחר טיסה מוזלת, כך גם ברור שכלכלי לסגור ביטוח נסיעות, וזאת בשל שלושת הסיבות הבאות:

  • הימנעות מפגיעה כלכלית – טיפולים רפואיים בחו”ל מאד יקרים, ועל כן גם עבור הסיכוי הקטן שבו יקרה לכם משהו, חשוב להיות ערוכים. מדובר בהוצאה שולית שברגע האמת עשויה להתגלות כסופר כלכלית. 
  • סל אפשרויות – הפוליסה מעניקה שירותים הכרחיים שלולא הביטוח לא היו נגישים (למשל פינוי למרכז רפואי שנחשב איכותי). 
  • ראש רגוע – ביטוח נסיעות מאפשר לצאת לטיול בתחושה טובה, ללא דאגות מיותרות. הידיעה שיש ברקע מענה כלכלי עבור שורה ארוכה של תרחישים אפשריים (גניבה של מחשב נייד, איבוד מזוודה, או נקע בשל סקי), גם מוכיחה את עצמה ברגע האמת וגם מעניקה תחושת רוגע חשובה. 

עם אלו חברות ביטוח אנחנו עובדים? 

אנחנו בטריפ גרנטי עובדים עם מיטב חברות הביטוח. עם הפניקס, כלל, PassportCard והראל. מוזמנים להיכנס לכל חברה, לבחון אלו הטבות מיוחדות היא מציעה ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר מבחינתכם. מתלבטים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

איך זה עובד עם טריפ גרנטי?

אנחנו מוכרים לכם את מיטב הביטוחים בתחום במחירים מעולים, וכמובן שגם מלווים לאורך כל הדרך – משלב הרכישה ועד לשלב הגשת התביעה, בתקווה שלא תצטרכו.

 מה בתכל’ס עליכם לעשות? פשוט מאוד:

  1. בוחרים את חברת הביטוח הרצויה (הפניקס, כלל, PassportCard והראל).
  2. בוחרים את ההרחבות הרצויות.
  3. ממלאים פרטי נסיעה ואמצעי טיסה.
  4. שומרים במייל את פרטי הפוליסה וטסים לשלום.

טסים? טריפ גרנטי – כאן בשבילכם!

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'