ביטוח למטייל וטיפים למטיילת בחו”ל

מטפסת הרים

כל אחד נוסע מדי פעם לחו”ל, בין אם לנסיעה קצרה, לנסיעת עבודה או לטיול ארוך. ברור כבר לכולם – כשרחוקים מהבסיס וקורים דברים לא צפויים צריך שיהיה להם מענה. ביטוח נסיעות לחול יאפשר את השקט הנפשי למקרה בלתי צפוי.

מה כלול במסגרת של ביטוח לחו”ל תלוי כמובן במטרת הנסיעה, יעד הנסיעה, זמן השהות, תכנית ומסלול הנסיעה ועוד.

התופעה של מטיילים שיוצאים לחו”ל אחרי צבא או סתם טיול של אמצע החיים, חופשה וכד’ מקובלת במחוזותינו אך לאיטה מתפתחת תופעה חדשה של נשים שמטיילות לבד – סולו.

טיפים והמלצות איך להתארגן, איזה ביטוח למטייל כדאי לעשות, הנחיות להתנהגות וכד’ זהים לנשים כמו לכל מטייל אך ברור גם שנשים שמטיילות לבד צריכות להתנהג במשנה זהירות.

מספר טיפים למטיילת בחו”ל

  • אם את מטיילת במדינה כלשהי או באזור מסוים דאגי להירשם וליידע את השגרירות המקומית.
  • כשאת נפגשת עם אנשים אל תנדבי פרטים על מקום מגוריך או המלון שאת שוהה בו, ושימי לב לא כדאי למהר ולשתף אותם בעובדה שאת מטיילת לבד.
  • השתדלי לא להגיע לאזור חדש בשעות אחר הצהריים המאוחרות או בלילה, וכן דאגי לארגן לעצמך לינה לפני רדת החשיכה.
  • למדי מראש את המקום אליו את אמורה להגיע כמו גם את המנהגים וקוד הלבוש לנשים כדי שלא תבלטי באופן יוצא דופן אלא שהנוכחות שלך תהיה זורמת עם הסביבה. כמו למשל: להתלבש בצניעות במקומות הנדרשים, לעטוף את ראשך בצעיף במידה ויש צורך או כל דבר אחר כדי לכבד את תושבי המקום ואת דרכיהם.
  • כשאת מגיעה למקום חדש וזקוקה לעזרה יש לשער שנשות המקום תוכלנה לעזור, ואף תשמחנה לענות על שאלות או לייעץ. אך היי עם תשומת לב כי גם נשים יכולות להפתיע לרעה. סמכי על התחושות והאינטואיציה שלך.
  • מאחר ואת מטיילת סולו בדקי את תנאי הביטוח למטייל שאת עושה ודאגי שהוא יהיה מהסוג המקיף ביותר כי אם תזדקקי לעזרה, כדאי שהיא תהיה יעילה, נותנת מענה במהירות ואופטימלית מבחינתך. כל הסדר ביטוח לחול צריך לכלול ביטוח רפואי שיכסה קשת רחבה של אירועים כולל פינוי לארץ. בגלל שאת מטיילת לבד כדאי שביטוח נסיעות לחול יכסה גם ביטוח הציוד, גניבה של מכשירים אלקטרונים וכד.
  • מבחינת ההיגיינה הנשית – זה תלוי כמובן בתכנית הטיול שלך, אך דאגי מראש שיהיו ברשותך תחבושות היגייניות או טמפונים, ממחטות נייר, מגבונים לחים, ג’ל לחיטוי הידיים במידה ותהיי זקוקה להם ולא יהיה את מי לשלוח להשיג עבורך.
    דרך צלחה!

יעניין אותך גם: ביטוח חופשה, ביטוח טיסה

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'