ביטול טיסת צ’רטר – איך זה עובד?

ביטול טיסה

הזמנת טיסות צ’רטר, בניגוד להזמנת טיסות סדירות של חברות התעופה השונות, היא מטבעה פעולה בעלת אופי ספונטני, צעיר ורגעי יותר שכן מדובר, לרוב, בהחלטה חפוזה של הרגע האחרון ומבלי לתכנן יותר מדי מראש. לטיסת צ’רטר יתרונות וחסרונות, כשהבולטים מבין היתרונות הם פונקציית המחיר (שלרוב יהיה זול יותר) והבולטים מבין החסרונות הם העובדה שמספר מטוסי הצ’רטר והצוותים הטכניים המועטים יחסית, עלול לגרום לביטול טיסה, איחורים בטיסה, איבוד הכבודה ועוד.

האם ניתן לבטל טיסת צ’רטר?

אחד החסרונות שהיו קיימים בעבר, בהזמנת טיסת צ’רטר, הייתה העובדה כי תנאי ביטול הטיסה היו נוקשים מאד, עד בלתי אפשרי. כלומר, ברגע שנעשתה הזמנת הטיסה, לא הייתה כל אפשרות לקבלת החזר כספי במקרה של ביטול טיסה ברגע האחרון, אי הגעה לטיסה, ביטול נופש, או כל מקרה שקשור לביטול כרטיס הטיסה שבידכם.
גם אם הסיבה לביטול הטיסה הייתה מוצדקת ולא תלויה לגמרי בנוסעים, הרי שמדיניות חברות השכר הייתה לא לאפשר החזר כספי ולאלץ את הנוסעים לרכוש כרטיס טיסה חדש.

אז מה עושים?

היום כבר אין את הבעיה הזאת. ביטוח ביטול נסיעה של טריפ גרנטי שינה את החוקים. בעזרתו, גם בעת רכישת טיסת צ’רטר, או נופש המורכב מטיסה כזו, לחופשה ביוון, חופשה באמסטרדם, חופשה בקריביים או כל חופשה אחרת בכל מקום בעולם, ניתן להבטיח כי בכל מקרה של ביטול טיסה, ביטול חבילת נופש וכו’, הנוסעים יוכלו לקבל החזר כספי של עד כ- 80%. מרגע שרוכשים את ביטוח הנסיעה (ניתן לרכושו עד כ- 7 ימים מרגע הזמן הטיסה) ועד 12 שעות לפני העלייה למטוס, ניתן לבטל אותו, תהא הסיבה אשר תהיה.

כך שלמרות שזה מוריד מעט מהספונטניות, תזכרו שכדאי ממש עם הזמנת החופש, לרכוש גם את הביטוח, למקרה שפתאום תגלו שמרוב פזיזות שכחתם שבדיוק בתאריכים שהזמנתם חופשה יש לאבא יומולדת, או שאתם אמורים להגיע למועד ב’ באוניברסיטה, או שבת דודכם מתחתנת.. לכו תדעו, הכול יכול לקרות, עדיף להיות מוכנים לכול, להתעסק בטיסה עוד 3 דקות בלבד, להזמין את הביטוח, להפעילו ולהתכונן לטיסה בראש שקט וללא כל דאגה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'