ביטול נסיעה ברגע האחרון - איך לצמצם נזקים

ביטול נסיעה באופן פתאומי הוא בדרך כלל הפתעה לא נעימה. אנחנו מתכוננים לחופשת חלומות, סופשבוע קצר בחו"ל, לראות משחק כדורגל או הופעה או אפילו לטיול ארוך וברגע אחד הכל מתבטל. ביטול חופשה יכול לקרות בגלל מגוון סיבות: מחלה, אירוע משפחתי לא צפוי, תאונה, מקרה חירום בעבודה ועוד. על מנת שתהיה אפשרות להתמודד עם אירועים לא צפויים, מומלץ לרכוש ביטוח ביטול טיסה, שיוכל לכסות על הנזק הכלכלי שכרוך בביטול חופשה. חברת טריפ גרנטי מבית הפניקס מציעה ביטוח ביטול טיסה, כך שבמקרה של ביטול נסיעה לא מתוכנן, תוכלו לקבל החזר כספי בגין ההוצאות. ניתן לרכוש ביטוח שמכסה את עלות כרטיס הטיסה ומרכיבים נוספים בחופשה כמו מלון, שירותי הסעה, כרטיסים להופעה ועוד.

כאשר רוכשים כרטיס טיסה זמן רב לפני המועד שלה, ניתן לרכוש אותו במחיר מוזל. הבעיה נוצרת כאשר רוצים לבטל אותו כתוצאה מנסיבות אישיות. הביטול גורר דמי ביטול בגובה עשרות אחוזים מסכום הכרטיס וכל שמתקרב מועד הטיסה הם עולים ויכולים להגיע לסכום המלא של כרטיס הטיסה. חברות התעופה צוברות הכנסות בגובה של מילארדי דולארים כתוצאה מגביית קנסות בגין ביטול כרטיסי טיסה. גביית הקנסות היא לא רק מקור להגדלת רווחים, המטרה שלה היא למנוע מצב שבו ביטול נסיעה יהיה פשוט מדי עבור הלקוח ולמנוע אפשרות שבה טיסה תצא עם מושבים ריקים כתוצאה מביטולים בלתי צפויים.

על מנת להימנע מסיטואציה שבה אתם צריכים להתמודד עם דמי ביטול גבוהים ואף אובדן מלא של עלות כרטיס הטיסה, מומלץ לרכוש ביטוח ביטול טיסה סמוך למועד רכישת הכרטיס. בטריפ גרנטי ניתן לרכוש את הביטוח עד שבעה ימים לאחר רכישת הכרטיס כאשר יש מרווח זמן של למעלה מחמישה עשר ימים עד למועד הטיסה. הביטוח מאפשר ביטול של הטיסה ברגע האחרון (עד 12 שעות לפני המועד שלה) מבלי לספק הסברים, בניגוד לפוליסות ביטוח אחרות שמאפשרות ביטול פתאומי רק בנסיבות של מחלה או תאונה. בנוסף לכך, השירות שהחברה נותנת ללקוחות במקרה של בקשה למימוש הביטוח הוא שירות מהיר, ענייני ואדיב.