ביטוח חופשת סקי – ברייק א לג

 

כולם אומרים שאין כמו הפעם הראשונה: מדובר בחוויה בלתי נשכחת, מרגשת ומסעירה, אבל כזו שיכולה באותה מידה להיות גם מסורבלת ומביכה, ואפילו להשאיר צלקות – אנחנו מדברים כמובן על הפעם הראשונה בה יצאתם לחופשת סקי! שנים שחלמתם על זה, רציתם לנסוע, תכננתם, שמעתם סיפורים של חברים ומשפחה וכמעט הזמנתם חופשת סקי למתחילים, אך בסוף תמיד התחרטתם. חבל!  היום כשיש מבחר נהדר של אתרי סקי למתחילים, ואפשר לרכוש ביטוח חופשת סקי שמאפשר לכם לבטל אותה מכל סיבה שהיא ולקבל החזר כספי, אין שום סיבה להסס. ככל שתזמינו מוקדם יותר, תוכלו למצוא חבילות זולות יותר ואפילו יהיה לכם זמן להתאמן. כמה דברים שכדאי לעשות לקראת חופשת הסקי הראשונה שלכם:

1. התחילו להתאמן כבר עכשיו
חופשת סקי למתחילים היא אמנם כיף צרוף, אבל מהווה גם אתגר גופני לא קטן, במיוחד אם אתם מתחילים גם בנושא הזה. לא חייבים להירשם לחדר כושר או להרחיק עד החרמון כדי להתאמן בגלישה - ישנם תרגילים פשוטים שאפשר לבצע בכל בית כדי ולאמן את השרירים העיקריים שפועלים בעת הגלישה: שרירי הרגליים, והידיים, שרירי הליבה (core), הקואורדינציה, שיווי המשקל וסיבולת לב ריאה. בהשקעה של כמה דקות כל יום תשפרו את הכושר הגופני ותגיעו מוכנים יותר למדרונות.

2. בחרו את אתר הסקי המתאים לכם
ישנם אינספור אתרי סקי נהדרים באירופה ובארצות הברית, כשכמה מתוכם מתמחים בחופשות סקי למתחילים. מה זה אומר? באתרים כאלו יהיו מדריכים מנוסים ובעלי סבלנות, מסלולים קלים לאימון ולגלישה, מגוון פעילויות שאין קשורות לסקי (למקרה שאתם צריכים הפסקה רגעית) כמו ברים, מסעדות, מועדונים, פארק מים עם ספא ובריכות מחוממות, חדרי ספא, מסאג'ים, רחובות ציוריים שוקקי חיים (וקניות), זירות החלקרח, סאונות, ג'קוזי ועוד, והכי חשוב – באתרים אלו יהיו עוד גולשים מתחילים בדיוק כמוכם, שלא יסתכלו עליכם מלמעלה...

3. רכשו אביזרי בטיחות
ביטוח חופשת סקי הוא הכרחי כמובן, אבל כדי להגן על עצמיכם כדאי שתקנו גם מספר אביזרי בטיחות בסיסיים שיעזרו לכם לצלוח את החופשה ללא פציעות: קסדה, כפפות טובות, קרם הגנה מהשמש (גם לשפתיים), משקפי שמש טובים ועוד. ביטוח ביטול נסיעה אינו מספיק – לקראת החופשה, חובה להצטייד גם בביטוח רפואי, עם הרחבה שמכסה את כל מה שקשור לספורט אתגרי.

4. הכינו את הגוף
אמנם מדובר בחופשה ולא במחנה אימונים, אבל בכל זאת חשוב מאד להכין את הגוף והנפש לקראת שבוע של מאמץ וחוויה של ספורט אתגרי. בנוסף לכושר, צריך להקפיד על שעות שינה מספקות ואיכותיות, לשתות הרבה נוזלים ולהתחזק עם ויטמין C וויטמין A. בעת הגלישה עצמה, מומלץ לא לשתות אלכוהול, מה שכמעט בלתי אפשרי בהרים, ולכן – הקפידו על כמויות קטנות ככל האפשר ממנו, ושתו הרבה מים תוך כדי.

5. אל תשכחו ביטוח ביטול טיסה
התחלתם להתאמן לקראת חופשת הסקי, ראיתם תוצאות ועכשיו פתאום בא לכם להשוויץ בגוף החדש ולטוס לחופשת בטן-גב? נדלקתם על אתר סקי מסוים, הזמנתם בו מקום אבל אחרי מספר חודשים התחזיות אומרות שלא ירד שם מספיק שלג השנה? נבהלתם ממחירי הקסדות ומעילי הסקי? בן הזוג החדש הפתיע עם הצעה לנופש ביעד אחר? ירדתם מרעיון הסקי ובא לכם חופשה קולינרית באיטליה? ביטוח ביטול נסיעה של טריפ אינו דורש שם הסבר או תירוץ. רוצים לבטל, מכל סיבה שהיא? אין בעיה-  בטלו את החופשה, קבלו החזר כספי והזמינו את החופשה הבאה, לאן שתרצו, מתי שתרצו. לפרטים נוספים והזמנת פוליסת  ביטוח ביטול טיסה