ביטוח שירותים נוספים - מה זה בעצם?

 

החופש הגדול נגמר ונדמה שכולם חוזרים אט אט הביתה, לשגרה: ללימודים, לעבודה, ליצירה. תוך כמה ימים, החופשה האחרונה תהדהד בראש בתור זכרון רחוק ונשכח, שאליו נודדות המחשבות לרגעים ספורים. אז אמנם החופשה כבר נגמרה, אבל זה בדיוק הזמן המתאים להתחיל ולתכנן את החופשה הבאה - מעין "עוגן" שיעזור לכם לצלוח את הימים העמוסים והעסוקים, פרויקט שעצם ההכנה אליו היא מהנה: החל מבחירת היעד, דרך הרכב המשתתפים ומספר המים ועד הזמנת המלון, הדירה, ההופעה שתראו ביעד או כל דבר אחר שיכול להעשיר את החופשה העתידית ולגרום לה להיות אפילו טובה יותר מזו שהרגע הסתיימה.


להזמנת חופשה זמן רב מראש ישנם עוד מספר יתרונות, מעבר לעובדה שזהו עיסוק מהנה ביותר: דבר ראשון, ברגע שיש הזמנה וכרטיס טיסה, קיים סיכוי רב יותר שאכן החופשה תתממש. כל עוד היא נשארת בגדר רעיון ותכנונים, סיכויים סבירים שמשהו יצוץ (ותמיד צץ משהו), שלא תבקשו חופש מהעבודה מספיק זמן מראש, שתתחילו להתבלבל משפע היעדים והאטרקציות ובסוף הזמן יעבור ללא החלטה וללא מקום פנוי באף טיסה ובשום מלון, וכו'. חופשה מוזמנת וקיימת, מבטיחה התכווננות לתאריך ומפנה מספיק זמן להתארגנות מוקדמת. בנוסף, מחירי הטיסות והמלונות זולים בצורה משמעותית כשמזמינים אותם מראש, מה שיכול בהחלט להשפיע על יעד החופשה וסוג המלון שבו תבחרו, ולעזור לכם להישאר במסגרת תקציב שפויה. הבעיה שהייתה קיימת עד היום, היא מה עושים במקרה בו אכן קניתם חופשה כמה חודשים טובים מראש, אך בסופו של דבר נאלצתם לבטל? כולנו יודעים כי ביטול הזמנה במלון הוא אינו ענין של מה בכך, לא מבחינת הביורוקרטיה, לא מבחינת העצבים, ובוודאי שלא מבחינת הכסף. הרי דמי ביטול מלון וטיסה, שלא לדבר על הכרטיסים להופעות, או הכרטיסים למעבורת, עלולים להגיע לסכומים אסטרונומיים ובעצם לגרום לכם לשלם על כמעט כל החופשה, מבלי שיצאתם אליה בכלל.


אז מה עושים? פשוט מאד: ביטוח שירותים נוספים! ומהו ביטוח שירותים נוספים של טריפ גרנטי? כשמו כן הוא. מדובר בביטוח שמאפשר לכם להזמין את כל מוצרי ושירותי התיירות מראש, ליהנות ממחירים מעולים ומתנאים טובים יותר (כיסא טוב יותר בהופעה, חדר עם נוף לים וכו'), ואם בסופו של דבר לא תוכלו לצאת לחופשה, לא משנה מה תהיה הסיבה, תקבלו 80% משווי מוצרי התיירות בחזרה לחשבון הבנק שלכם. והבונוס הנהדר במיוחד הוא שלא תצטרכו להתמודד עם ביטול הזמנה במלון, ביטול כרטיס למעבורת, ביטול הזמנת רכב וכו' - טריפ גרנטי יעשו זאת עבורכם!


רוצים לשמוע עוד על ביטוח ביטול טיסה וביטוח שירותים נוספים? היכנסו עכשיו לאתר טריפ גרנטי, או צרו איתנו קשר בטלפון 08-6995110!