דילים לניו יורק - מקסימום הנאה במינימום הוצאה

 

נכון, זה נשמע רחוק מכל מציאות אפשרית.

נכון, ניו יורק היא יעד מרוחק וארגון חופשה בניו יורק גורר אחריו הוצאות רבות.

נכון, כל חופשה, או אפילו רק טיול לניו יורק דורשת הכנות, חלקן יקרות - שלא כמו קפיצה לאירופה

אבל…

אם תחפשו היטב דילים לניו יורק, תוכלו בקלות להוזיל עלויות:

1. כרטיס הטיסה צריך להיות כלול במסגרת דיל טוב, ולאפשר לכם מחיר סביר לזמן סביר. אם אתם לוקחים חופשה בניו יורק, בררו אם ניתן לכלול בדיל גם מקום מגורים. חשוב שתגדירו לעצמכם מראש, כשאתם בודקים דילים לניו יורק, מה בדיוק אתם מחפשים וזאת כדי לא ללכת לאיבוד ולבלות שעות מול המחשב:
* זמן שהות
* תאריכי יעד
* מספר טיסות המשך (קונקשן) מקסימלי  
* שעות יציאה וחזרה מתאימות

נקודות אלו יאפשרו לכם תכנית מסגרת ברורה

2. הגעתם ליעד. עכשיו אפשר להתחיל טיול לניו יורק כהלכתו - האם אתם מוכנים לחרוש את העיר? אם כן:
* קנו כרטיס "חופשי יומי", "חופשי שבועי", או "חופשי חודשי" לתחבורה הציבורית - לפי מה שמתאים לכם. זוהי דרך זולה לנוע ממקום למקום.
* עלו על סיבוב במעבורת של סטייטן איילנד. יש אפשרות לסיבוב של 25 דקות בחינם מהמסוף של סנט ג'ורג' בסטייטן איילנד, עד מסוף ווייטהול במנהנטן. הסיבוב מאפשר צפיה מרתקת על ניו יורק - חוויה נחמדה, ללא תשלום
* הכירו את ניו יורק "דרך הרגליים". ישנם מקומות שפשוט שווה לטייל בהם ברגל כמו: וושינגטון סקוור, גריניץ' וילג', גשר ברוקלין, סנטרל פארק, טיים סקוואר ועוד. אפשר גם לברר בלשכות התיירות המקומיות על סיורים רגליים מודרכים ב - 5 דולר בלבד.
* אמנות בזול - ישנם מוזיאונים, כמו המוזיאון לאמנות מודרנית, שמאפשרים כניסה חופשית לארבע שעות בימי שישי אחר הצהריים. אין חופשה בניו יורק בלי ביקור בלפחות מוזיאון אחד, כך שכדאי לתכנן את לוח הזמנים בהתאם, ובהחלט כדאי לברר על מוזיאונים נוספים.   
* תרבות בזול - ניו יורק היא, ללא ספק, מרכז תרבות עולמי ואפשר למצוא בה הכל.חיפשתם דילים לניו יורק ומצאתם כרטיסים מוזלים להפקות נבחרות? אשריכם. קחו את זה. אבל אם אתם מעוניינים בכרטיסים זולים עוד יותר, השתמשו באפליקציה TODAYTIX בה ניתן למצוא דילים טובים לתיאטרון, או כרטיסים של הרגע האחרון במחיר סביר. (האפליקציה מתאימה גם ללונדון). אפשרות נוספת, זולה אף יותר, היא UCB THEATRE ששם ניתן להנות מקומדיות, סטנד-אפ ברמה גבוהה במחיר של 10 דולר או פחות.