חופשה ברומא -טיול סוף הקיץ

 

בלי ששמנו לב הקיץ כבר עומד להסתיים וזוהי הזדמנות אחרונה לצאת לחופשה לפני ראש השנה, בתי הספר, השגרה. ואם כבר טיול סוף קיץ, אז מדוע לא חופשה ברומא? אמנם הזהירו אתכם כי אוגוסט הוא חודש קשה באיטליה, אך דעו כי לקראת אמצע- סוף החודש ישנם שפע של דילים לרומא, אינספור אטרקציות בעיר, ומזג אוויר אחד שמתחיל להירגע. הנה רשימה קצרה של אירועים מיוחדים הנערכים בעיר. טיול לרומא באוגוסט - לא כדאי לפספס:

מוזיקה קאמרית לייב

אין חופשה ברומא בלי מוזיקה מסביב. ואכן, במהלך יולי - אוגוסט, האנסמבל הקאמרי הבינלאומי יבצע מגוון מוזיקלי בחצר סנט איבו. אחד הקונצרטים שלהם כולל שירים מפורסמים מסרטים קלאסיים כגון מלחמת הכוכבים, אינדיאנה ג'ונס וג'יימס בונד. קונצרטים אחרים מתמקדים במנגינות קלאסיות ומחזות זמר. המופעים מתחילים ב 21:00.   

ויואלדי בפיאצה נאבונה

ממשיכים עם המוזיקה - אם אתם במצב רוח לשמוע את אחת מהמוזיקות היפות ביותר בעולם, שקלו לנצל את ההזדמנות כדי להשתתף בקונצרט זה, באחד האתרים ההיסטוריים ביותר בכל רומא. ב- 11 באוגוסט, האירוע המכונה Viva Vivaldi יתקיים בכיכר ויהיו גם אופרות באוויר הפתוח המבוצעות על הגג של Palazzo Pamphilj, בכל יום ראשון באוגוסט. שני האירועים יהוו הזדמנות לחוויה מתוחכמת יותר ברומא.

שופינג בזול

כן, כבר מצאתם דילים לרומא, עכשיו נותר רק למצוא גם דילים בחנויות ולחזור מרוצים לישראל. הקיץ הוא זמן שבו רומאים רבים יוצאים לחופשה, העיר ריקה, ובהמון חנויות יש מכירות סוף עונה שוות. עושה חשק, לא? זה הזמן להזמין חופשה ברומא וליהנות מסיום מוצלח לקיץ.