חופשה בברלין לצעירים
לא סתם הפכה ברלין בעשור האחרון ליעד מועדף על צעירים - מדובר על עיר מגניבה, אמנותית, צעירה, ליברלית, ידידותית , נוחה להתמצאות וזולה. כן, גם כיום, חופשה בברלין היא עדיין אחת האופציות הזולות  ביותר שתוכלו למצוא, בהשוואה לתמורה שתקבלו. לפני היציאה לדרך, טריפ גרנטי מחלקת לכם כמה טיפים לחופשה זולה ומהנה במיוחד:

טיסות  
בשוטטות קצרה ברשת תוכלו למצוא אינספור טיסות לברלין, בטווח מחירים רחב. הטיסות הזולות ביותר (בצורה משמעותית) הן טיסות הצ'ארטר והטיסות בדקה האחרונה. לרוב, טיסות אלו הן ללא דמי ביטול, כך שכדאי מאד, בעת רכישתן, לרכוש גם ביטוח ביטול טיסה, כך שגם אם  יהיה ביטול טיסה ברגע האחרון או שתפספסו אותה בטעות, תוכלו לקבל 80% משווי הכרטיס בחזרה.

לינה
גם אפשרויות הלינה בברלין הן בלתי מוגבלות ויכולות להתאים לכל תקציב. רוב המלונות בברלין נקיים ונעימים, וגם אם בחרתם במלון מרוחק מעט (וזול יותר), תהיו בטוחים שהוא קרוב לתחנת U (רכבת תחתית) שיכולה להביא אתכם במהירות למרכז העיר. אם בחרתם בלינה במלון, כדאי לבטח גם אותו במסגרת ביטוח ביטול טיסה, ששוב, במקרה ולא תצאו בסופו של דבר לחופשה בברלין, מכל סיבה שלא תהיה - ביטול טיסה ברגע האחרון, מחלה וכו', תוכלו לקבל החזר כספי גם מהמלון. אופציה נוספת שמתאימה לצעירים היא שינה בהוסטל או השכרת דירה - שתיהן אופציות טובות וזולות. השכונות הטרנדיות בברלין הן שכונת קרויצברג וניוקולן  וכדאי לכם לחפש חדרים פנויים באזור.

חיי לילה
חיי הלילה של ברלין נחשבים לסוערים ופרועים במיוחד. אם אתם מחובבי הטכנו, אסור לפספס את מועדון הברגהיין (שווה את ההמתנה בתור) ואת המסיבות של סיזיפוס ו-ווטרגייט, אבל גם אם תעדיפו מוזיקת רוק או אייטיז, תוכלו למצוא את מבוקשכם ברחבי העיר. חיי הלילה הגאים של ברלין סוערים אף יותר, כשכמעט בכל יום בשבוע תוכלו למצוא מסיבת גייז פרועה ולהשתולל עד הבוקר.

אמנות ותרבות
כמה מהמוזיאונים הטובים בעיר מעניקים כניסות חינם בימים מסוימים, כשלאי המוזיאונים (המרכז 5 מהמובילים שבמוזיאוני ברלין) אפשר לקנות כרטיס משולב ב16 אירו בלבד. גלריות רבות ברחבי העיר פתוחות לקהל הרחב בחינם, כמו גם אטרקציות תיירותיות כמו חומת ברלין, אנדרטת השואה, צ'ק פוינט צ'רלי ועוד.

יעניין אתכם גם: ביטול טיסה, דמי ביטול טיסה, ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה, ביטול חופשה ביטול נופש