ביטול טיסה – חופשה בברצלונה לכבוד ליגת האלופות

מועדון הכדורגל של ברצלונה, או "ברסה" בפי האוהדים, היא אחת הקבוצות הפופלאריות ביותר בעולם. לא רק בגלל ליאו מסי, אלא בעקבות שנים של כדורגל מצויין שמשחקים שחקנים מעולים, וקבוצה שחשוב לה לא רק הכדורגל, אלא גם קצת מעבר, ומאד מעורבת בענייני זכויות אדם. בתקופת ליגת האלופות, ברצלונה מעניינת יותר מתמיד, כי מי לא רוצה לטוס ולראות את הקבוצה האהובה עליו קורעת את כל המתחרות בליגה, ומקבלת גביע?

אולי יהיה לכם קשה לשכנע אנשים או משפחה לטוס איתכם רק בשביל משחק כדורגל, אבל ברצלונה יכולה להציע הרבה יותר מזה. עשרות אתרי תיירות, ומעל כולם ה"סגרדה פמליה", הכנסייה הבלתי גמורה של גאודי, שאמורה להיות גמורה עוד עשרים שנה, אבל מי סופר. חוץ מהכנסייה שמארחת יותר משני מיליון תיירים בשנה, יש את הרמבלה, המדרחוב שוקק החיים של העיר, איפה שאפשר לראות פסלים חיים, דוכנים, בתי קפה, ועוד המון אטרקציות אחרות – רק צריך להיזהר על הארנק. אפשר לטייל ברובע הגותי שנמצא ממש ליד, ובערב ללכת לכיכר המרכזית של מונטז'ואיק, כיכר אספנייה, שכל חצי שעה פורצת בריקוד מים סוער וצבעוני. בכל מקום שתהיו כמעט תוכלו לראות את האדריכלות המופלאה של גאודי, ואם קראתם את "הקתדרלה ליד הים", יהיו המון מקומות שתכירו את ההיסטוריה שלהם, ותוכלו לספר לחבר'ה. ואם כבר מדברים על הים, לברצלונה יש חוף ים מהמם, שאולי בחורף קצת פחות אטרקטיבי עבורכם, במיוחד אם הגעתם לליגת האלופות, אבל אין לדעת, כמו שבישראל יש ימים חמים יותר ופחות – כך גם בספרד. אחרי הכל, אנחנו במזרח התיכון.

אפשר להזמין כרטיסים למשחקים גם מהארץ, ואפשר לקנות במקום. אבל מה קורה אם כבר הבטחתם את מקומכם בגמר, אך ברצלונה לא הגיעה? (טפו טפו). יש שיגידו שכל קבוצה אחרת שווה מספיק, וחוויית הגמר גדולה הכללית גדולה יותר מסך חלקיה, אבל אתם יודעים את האמת – בלי ברצלונה, כלום לא שווה. עם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, תוכלו לבטל לא רק את הטיסה, אלא גם את כל השירותים שנלוו לה – את המלון, את המופעים – הכל. אפשר לבטל את הטיסה עד 12 שעות לפני ההמראה, ואתם הרי תדעו הרבה קודם לכן אם הקבוצה האהובה עליכם משחקת או לא. אתם לא צריכים להמציא תירוץ, את trip guaranty לא מעניינת הסיבה – ביטול הטיסה יקרה בכל מקרה, ואתם תקבלו החזר של 80% מהכסף ששילמתם. אז אולי שום דבר לא יגרום לכם לאושר עכשיו כש"ברסה" לא בגמר, אבל לפחות נוכל להחזיר לכם את החיוך. ומי יודע? תמיד יש עוד שנה!