ביטוח ביטול טיסה - חופשה עם ילדים

מבט על אתרי התיירות בעולם מעורר את המחשבה – איזה כיף היה אם היינו עדיין זוג צעיר בלי ילדים ובלי מחוייבות, ויכולנו לטוס לכל מקום ולעשות כל מה שאנחנו רוצים בלי השלישייה זבת החוטם שיש לנו היום (ושאנחנו אוהבים מאד כמובן). כמה זמן לא היינו בחופש רק שנינו, אנחנו נאנחים והופכים את הדפים במגזין אצל רופא הילדים כשהגדולה מתעטשת עלינו. ובכל זאת, חופש מגיע לכולנו – לילדים כמו למבוגרים. בסוף גם אנחנו נאלץ למצוא את הדרך הנכונה לנסוע לחופשה עם הילדים.

האמת? זה לא כל כך נורא. בעולם היום יש המון אופציות לטיסות עם הילדים, והמון אטרקציות ברחבי תבל שמתאימים גם לילדים. נכון, קשה יותר לטוס עם ילד בן שנה, אבל בני הארבע ומעלה יכולים לעשות חיים משוגעים בפארקים כמו דיסנילנד ודיסניוורלד בארצות הברית, יורודיסני ופארק אסטריקס בצרפת, פארק אירופה בגרמניה, אפטלינג בהולנד ועוד המוני פארקים. שעשועים זה לא הקטע של הילדים שלכם ואתם גם מעט היסטריים? לא נורא. ברחבי העולם יש מוזיאונים המתאימים לילדים כמעט בכל מקום, הטרופנמיוזיאום באמסטרדם מותאם לילדים מגיל 6, והלברינט קינדרמיוזאום מותאם לילדים גדולים וקטנים יותר. אפילו בישראל יש מוזיאונים נפלאים לילדים, אז בוודאי שבמקומות אחרים.

אבל אחרי הפארקים והמוזיאונים, מה עוד אפשר לעשות? הרי לא נוסעים ליום או יומיים, חופשה עם הילדים זה עניין קצת יותר ארוך מזה, אחרת מה הטעם? אז אפשר לנסוע למלון הכל-כלול, למשל. אחרי הכל, בבית אנחנו עובדים כמו משוגעים, לא מגיע לנו קצת חופש מהכנת אוכל, כביסות, ניקיון? מלון כזה ביוון או בתורכיה יפטור אותנו מהחובות שלנו וישאיר לנו זמן נטו לבילוי עם המשפחה האהובה שלנו, וימלא לנו את המצברים עד הפעם הבאה.

הבעיה בחופשה עם ילדים היא, כמובן, הילדים. יצורים לא צפויים. מה אם לפתע, לאחר שתכננתם, קניתם, הזמנתם ומה לא, הגדול פתאום נפצע בכדורגל, הקטנה החליקה על צעצוע בגן, והתינוק החמוד שלכם לא מפסיק לשלשל? זה לא חייב לקרות ביחד, כמובן. אבל בחופשה עם הילדים, כמו בחיים, צריך להיות מוכנים לבלתי צפוי. ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי נמצא כאן בדיוק בשביל זה – עם טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הטיסה מכל סיבה שהיא, ולקבל עד 80 אחוז מהסכום בחזרה. אבל לא רק את הטיסה, הביטוח של טריפ גרנטי יעזור לכם בביטול המלון וכל השירותים הנלווים, כרטיסים לפארקים, מכוניות ששכרתם, ועוד. מהיום תוכלו להזמין חופשה עם הילדים בראש שקט ולדעת שאם מישהו מהם אוכל את כל הפלסטלינה בגן – אפשר יהיה להישאר בבית, ושום דבר לא קרה.