ביטול נסיעה  -  מה אפשר לעשות?
הקיץ כבר לפנינו ואיתו החום, השמש, היתושים וגם החופש הגדול. במידה ואתם ילדים או מתבגרים,   הרי שיולי – אוגוסט הם לא סתם חודשים עבורכם, אלא תקופה מיוחלת שהולכת ומתקרבת, תקופה עליה חלמתם במשך כל השנה, תקופה שטומנת בחובה הבטחות של הרפתקאות, טיולים, חברים, ים, בריכה, ושעות ללא שינה. אם אתם הורים לילדים או למתבגרים, סביר להניח שאתם  מעט פחות נרגשים לקראת חודשי חום יולי אוגוסט, בהם הילדים משוטטים חופשי וללא השגחה ומסגרת, וצריך למצוא להם תעסוקה.

אין ספק שכדי למלא מעט את לוחות הזמנים של השובבים, כדאי לקחת אותם לטיול משפחתי, ועדיף ליעד אקזוטי. חופשה בקריביים למשל, יכולה להיות הזדמנות מצוינת לגיבוש משפחתי באווירה יוצאת דופן, שתתאים לקטנים ולגדולים. גם חופשה בברלין ובגרמניה, נסיעה משותפת לארצות הברית, צרפת, או לכל יעד אחר שעולה על דעתכם יכולות להוות הפוגה קלה מהקיץ הישראלי, עם המון זמן משפחתי ושלל פעילויות.

אבל מה לעשות שחופשות כאלו הן עניין לא זול בכלל ולרוב יש לתכנן אותן מראש? איך לוקחים את הסיכון שבהזמנת חופשה מראש, כשכל כך הרבה דברים יכולים להשתבש ולגרום לכך שיהיה צורך בביטול נסיעה? לא שאנחנו רואים שחורות, אבל תמיד שווה להיות בצד הבטוח. ובדיוק בשביל זה יש את ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי – ביטוח הטיסה היחיד בישראל שמחזיר עד 80% מסך מוצרי התיירות שנרכשו, במידה והחלטתם על ביטול נסיעה. ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי נותן לכם את האפשרות להזמין את חופשת חלומותיכם, לכל יעד שתרצו ובכל הרכב שבו תרצו לטוס, זמן רוב מראש. בעת הזמנת חופשה מראש תקבלו מחירים טובים יותר על כרטיסי הטיסה, המלון, השכרת הרכב, ועל עוד שפע אטרקציות תיירותיות. מיד עם הזמנת החופשה והפעלת הביטוח תוכלו להיות רגועים: מרגע זה ועד 12 שעות לפני ההמראה, תוכלו לבטל את החופשה מכל סיבה שלא תהיה: אירוע חשוב ששכחתם, אופציה פתאומית לקידום בעבודה שמחייבת להישאר בארץ, שפעת נוראית, או כל דבר אחר שיכול לשבש חופשה.