איך מבטלים כרטיסים להופעה בחו”ל?

אישה עם דרכון וכרטיסי טיסה

לפני מספר חודשים “סגרו את השמיים”. כל הטיסות מישראל ואליה בוטלו חברות תעופה קורקעו, וכל זאת עקב התפרצות הקורונה.
ישראל, בניגוד למדינות אחרות, היא מדינה ייחודית בצורך של תושביה לטוס ממנה ואליה. ישראלים רבים רגילים לטוס לחופשות ארוכות או קצרות כמו קפיצה לסוף שבוע לאחת מערי אירופה או נסיעת קניות, רבים כבר התרגלו לטוס להופעות, להצגות תיאטרון בחו”ל וכד’. ישראל קטנה וגבולותיה סגורים, ואנשים רוצים להרחיב את האפשרויות על ידי טיסות לחו”ל לצרכים מגוונים.

ההחלטה הטובה ביותר: ביטוח ביטול עם טריפ גרנטי

טריפ גרנטי שמנסה להקל על לקוחותיה לקבל החלטה לצאת לחופש, נופש, הופעה, קניות וכד’, היתה הראשונה שהתמקדה בהצעה של ביטוח ביטול טיסה לחו”ל, ביטוח ביטול מלון בחו”ל, ביטוח ביטול חופשה בחו”ל ועוד ועוד.
מאז החלת “שמיים פתוחים” והעלייה במספר חברות התעופה שהציעו טיסות לואו קוסט, קפיצות להופעות מוסיקה בחו”ל, להצגת תיאטרון או למשחק כדורגל באנגליה וכד’, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהרחבת הגבולות של הישראלים ומהעלאת איכות ורמת החיים שלהם.
אבל כמו שצויין השמיים נסגרו וכולם כבר מחכים לפתיחה שלהם וחידוש הטיסות לרחבי העולם. מתחילים כבר לשמוע דיבורים על מדינות בהן התפרצות הקורונה היתה מתונה יחסית, שישראל עושה איתם הסכמים לחידוש התיירות ביניהן.
אם כבר החלטתם להתארגן לקראת זה, ולהנות מהמחירים המוזלים מאוד שחברות התעופה מציעות – במטרה לעודד אנשים לרכוש כרטיסים מראש לקפריסין או ליוון – והזמנתם כבר מלון אך אתם חוששים שדברים עלולים להשתבש, מומלץ שתרכשו ביטוח ביטול טיסה לחו”ל וביטוח ביטול מלון בחו”ל מטריפ גרנטי. כמובן בכפוף לתקנון שלהם.
גם לוחות ההופעות של להקות שונות, שהתעדכנו בהתאם לנסיבות, מתחילים להתפרסם. אנשים כבר החלו ברכישות כרטיסים מתוך הנחה שהקיץ יביא עימו בשורות טובות.

איך מבטלים כרטיסים להופעה בחו”ל?

קודם כל, אם רכשתם ביטוח שירותים נוספים וכללתם את הכרטיסים בפנים, טריפ גרנטי דואגת להחזר הכסף כמובן.
אם לא ביטחם את כרטיסי ההופעה שלכם, באתר של המועצה הישראלית לצרכנות תוכלו למצוא פרטים על ביטול עסקה לאחר רכישת כרטיסים לאירועים ולמופעים – מדריך לצרכן, אך חשוב לזכור שזו מועצה ישראלית והכללים שלה תקפים לגבי רכישות שנעשו בארץ או באתרים מקומיים.
על מנת להיות שקטים ולקבל את ההחלטה המושכלת והנכונה מומלץ שתרימו טלפון לטריפ גרנטי כדי לקבל הדרכה איך מבטלים כרטיסים להופעה בחו”ל והצעת מחיר מתאימה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'