אפליקציות למטייל בעולם

אפליקצייה למטיילים

עבור מטיילים רבים חופשה עשויה להיות דרך להכיר מדינה חדשה, לגלות תרבויות נסתרות וליהנות מאטרקציות שונות, ועבור חלק, זהו בלאגן לוגיסטי מלא בפחדים, הסתבכויות ונקודות תורפה. לא משנה מהן המחויבויות שלכם במהלך הטיול, תרצו לוודא כי תגיעו ליעד בבטחה ובזמן. כיום בעידן הסמארטפונים, ישנה אפליקציה עבור כל דבר – כולל עבור הצרכים שלנו כמטיילים. אם אתם עומדים לטייל בקרוב וכבר רכשתם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, כל מה שנשאר זה להוריד את האפליקציות הבאות ולטוס בראש שקט:

Uber

איזו רשימת אפליקציות למטייל תהיה שלמה ללא Uber? האפליקציה בת מספר השנים, גדלה להיות אחת המוכרות והנפוצות בעולם מכל הסיבות הנכונות. בלחיצת כפתור תוכלו להזמין נהג שיאסוף אתכם אל היעד המבוקש. Uber פעילה במאות ערים מסביב לעולם, כך שלא משנה אם תצטרכו להגיע משדה התעופה לבית המלון , או אם דחייה בטיסה סיכנה את תוכניתכם המקורית, Uber תהיה שם כדי להציל אתכם.

Trunkster

אפליקציית Trunkster היא למעשה חלק מחבילה, ומגיעה עם מזוודת טרולי שמתחברת לאפליקציה. הפרויקט המיוחד, שהחל ב-Kickstarter, הפך לאחד הקמפיינים המוצלחים ביותר בתחום הנסיעות ומאפשר לכם לדעת היכן נמצאת המזוודה שלכם בכל רגע נתון מבלי לחשוש לגבי גניבה או אובדן.

TripCase

אם לפשט, Tripcase היא אפליקציה לניהול לו”ז. לאחר שתקבלו את מייל האישור מחברת התעופה או בית המלון, האפליקציה תנתח את הנתונים המופיעים במייל, ותאסוף את החשובים ביותר. כך, תוכלו לגשת לכל הפרטים החשובים ביותר (מספרי הזמנה, נתוני צ’ק אין ועוד) באפליקציה אחת.

Currency

אחת האפליקציות הפשוטות והפרקטיות ברשימה. Currency היא כלי יעיל שעוקב אחר שער החליפין של כל מטבע מבוקש ועוזר לכם לבצע המרות בזריזות וקלות.

Google Translate

כלי התרגום של Google יכול לעזור לכם במדינות בהן השפה האנגלית לא נפוצה, ומסוגל לתרגם במהירות מילים ואף לזהות שלטים, תפריטים וכל סוג טקסט שהוא בעזרת המצלמה, ולתרגם אותם בזמן אמת.

אז אחרי שהזמנתם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי (לכל מקרה של ביטול חופשה ברגע האחרון) והורדתם את האפליקציות ההכרחיות לכל טיול, זה הזמן לארוז מזוודה ולצאת לשדה התעופה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'