חופשה בקריביים

חופשה במקסיקו

זהו! סיימתם את התואר ואתם פשוט חייבים חופש, לנשום קצת, להירגע לפני שמתחילים החיים מחדש. אין לכם המון זמן כי צריך להתחיל את התואר הבא, ואתם רוצים להספיק לראות כמה שיותר מהעולם.

מה תעשו? אין כמו חופשה בקריביים בדיוק בשביל זה! הרי הקריביים הם שרשרת איים וכל אחד מהם יותר מדהים מהשני, ובכל אחד יש מה לראות. קובה היא אולי האי המוכר ביותר, אבל גם טרינידד, טובגו, ברבדוס, ג’אמייקה, פורטו ריקו, ועוד המוני איים (למרות שרק חמישים מהם מיושבים).

באיזור האיים הקריביים, שמשמשים בעצם מכסה טבעי מפני האוקיינוס וגורמים לים הקריבי להיות אחד מהימים השקטים ביותר בעולם (כמו הכנרת, רק בענק), יש 13 מדינות עצמאיות, וכל שאר האיים שייכים למדינות קרובות יותר ופחות – מריטינק, למשל, שייך לצרפת. כמעט לכל אי מטבע משלו, אבל כולם מקבלים דולרים בשמחה. הגעתם לטייל בברבדוס לשעתיים? אין צורך להחליף כסף כל הזמן.

נעים בקריביים ברוב חודשי השנה, ולכן זה יעד מועדף גם לחופשת הסמסטר, או סתם לחג. עדיף לא לטוס לחופשה בקריביים בספטמבר כדי שלא תפגשו בהוריקן, אבל חוץ מזה – כמעט כל זמן הוא זמן טוב. למעשה, מזג האוויר כל כך טוב במקומות מסוימים בקריביים, עד שבשפת הפאפיאמנטו בכלל אין מילה לתאר את מזג האוויר! מדהים, לא?

אפשר לעשות המון בזמן חושפה בקריביים: יש אתרי צלילה, אי שלם של תבלינים, נוף מרהיב, אוכלוסייה מרתקת והמון המון צבעים. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לרכוש כרטיס טיסה, להזמין איזה שייט נחמד, וזהו, אתם בחופש שמעולם לא דמיינתם שתהיו. רק שמרוב שלא דמיינתם שתהיו, יתכן וקרתה תקלה, ובסוף באמת לא תהיו. מה תעשו? לא משנה מה קרה – בטריפ גרנטי לא ישאלו אתכם שאלות. ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי יאפשר לכם לבטל את הטיסה, את המלון, את השייט, בעצם כמעט הכל, ולקבל 80 אחוז מכספכם בחזרה.

ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי לא שואל אתכם שאלות מיותרות, ולא שופט את הסיבות שלכם לביטול. עד 12 שעות לפני הטיסה עוד ניתן לבטל אותה ואת השירותים הנלווים לה, ולקבל החזר כספי, בלי הרבה בעיות. אז לא משנה מה קרה או יקרה לכם – כדאי שיהיה לכם ביטוח ביטול טיסה, על כל צרה שלא תבוא. תמיד תוכלו להגיע שנה הבאה לחופשה בקריביים – מזג האוויר יחכה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'