ביטוח ביטול טיסה – מדוע זה חשוב כל כך?

אישה בחדר במלון

הזמנתם כרטיסי טיסה, שריינתם מלון, מצאתם בייביסטר לילדים, הודעתם מראש לבוס בעבודה, ועכשיו רק נשאר לספור את הימים והשעות עד לרגע הטיסה המאושר. אבל – פתאום תפס אתכם וירוס או ששכחתם שזה בדיוק התאריך שבו אחייניתכם האהובה מתחתנת, או כל ביש מזל אחר שיכול היה לקרות. ומה עושים עכשיו?

ובכן, כדי להקדים תרופה למכה, האפשרות הטובה ביותר היא לעשות, מראש, ביטוח ביטול טיסה. למה זה כל כך חשוב?

ביטוח ביטול טיסה חוסך לכם המון כסף

טריפ גרנטי מחזירה לכם עד כ80% משווי השירותים שבוטלו ולא הוחזרו לכם אחרי הביטול. כך למשל, תוכלו לקבל החזרים על טיסות שביטלתם (בלי ביטוח ביטול טיסה לרוב אין החזר על כרטיס הטיסה), בתי מלון, חבילות נופש ושירותים נוספים.

ביטוח ביטול טיסה חוסך לכם עגמת נפש

לא רק שנאלצתם לבטל את החופשה לה חיכיתם כל כך, עכשיו גם צריך להתעסק עם תביעות מבתי עסק שונים, בשפה שאתם אולי פחות מכירים ומול נותני שירות שלא ששים לעזור, מה שמגדיל אפילו את תחושת הפספוס ואת עוגמת הנפש. כל זה יכול להימנע בעת הפעלת ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, המיועד בדיוק למנוע מקרים שכאלו ואף נכנס לתוקף מרגע ההזמנה של הטיסה ועד 12 שעות לפני מועד היציאה, לוודא שלא תגרם שום עוגמת נפש בכל שלב שהוא.

ביטוח ביטול טיסה נותן לכם שקט נפשי

מרגע שהזמתנם את הטיסה, חבילת הנופש או המלון והפעלתם את טריפ גרנטי – אתם יכולים להיות שקטים. מישהו מטפל בכם. מעכשיו תוכלו להזמין טיסות גם זמן רב מראש, מבלי לפחד שמשהו פתאומי יצוץ ותאלצו לבטל ולהפסיד כספים וזמן, תוכלו להיות רגועים לאורך כל הדרך, ובעיקר תוכלו לדעת שיש עם מי לדבר בכל מצב של ביטול טיסה, תהיה הסיבה אשר תהיה.

טיסה נעימה!

יעניין אתכם גם: ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוח נסיעות, ביטוח לחו”ל, ביטוח טיסה

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'