ביטוח כרטיס טיסה להודו

הודו

אחד מהיעדים המועדפים על הישראלים אחרי השירות הצבאי, אבל גם אחרי הלימודים, או עם ילדים, או יציאה ארוכה משגרה – הוא הודו. טיסה להודו היא משאת נפשם של הרבה אנשים שרוצים לקחת הפסקה מהחיים, לטפס על איזה הר, להיות באיזה כפר, בתקציב קטן שיחזיק אותם לזמן רב.

הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם, והאוכלוסיה שלה מונה מיליארד איש, מה שהופך אותה לשנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה (אחרי סין). בגלל שהיא כל כך גדולה, יש בה מספר רב של שפות וניבים, וכל אזור במדינה מביא איתו משהו אחר. שלג בהימיליאה, מדבר בראג’סטן, חופים טרופיים בגואה, או בקיצור – כל סוגי מזג האוויר, נופים גאוגרפיים, שפות, אנשים וצבעים.

העונות בהודו אינן כמו העונות בישראל, לא מדובר בארבע עונות אלא בשלוש – העונה החמה, העונה הקרה, והעונה הרטובה. הקרה היא בדרך כלל מדצמבר עד פברואר, הקיץ הוא מרץ עד יוני, וכל השאר – מונסונים. ובכל זאת, אל תקחו את המידע הזה כחקוק בסלע. כאמור, בארץ כה גדולה, כל מקום הוא בעל מזג אוויר אחר.

כדי לנוע בתוך הודו כדאי לקחת בחשבון מספר אפשרויות – טיסות פנימיות, אוטובוסים, מוניות, רכבות – ואפילו אופניים (אם כי קשה לדמיין רכיבה מצד אחד של הודו לצידה השני). כדאי להזמין טיסות וכרטיסי רכבת מראש, אם כי לא חובה. קחו בחשבון שעות רבות של נסיעות ושמרו היטב על הציוד שלכם במהלך הנסיעה.

אפשר להמליץ על מקומות רבים לשהייה בהודו, ואטרקציות רבות שהמדינה הזו מציעה. אך חשוב מזה להמליץ על ביטוח. הודו היא מקום הפכפך, ייתכן שתהיו בה ותרצו לברוח, וייתכן שתרצו להקים בה את הבית שלכם לתמיד, או לפחות לזמן הקרוב.

עם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, תוכלו לבטל את כרטיס הטיסה אפילו ברגע האחרון ולעולם לא לשוב, ולקבל 80% מהמחיר ששילמתם. ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי גם יוכל לבטל עבורכם את השירותים הנלווים – מלונות, רכבים, טיסות פנים, וכל מה שרק תצטרכו בשביל להישאר חיים שלמים על ההר המושלג תמיד, או על החוף המדהים בגואה. אז סעו להודו, ואל תשכחו – עם טריפ גרנטי, הביטול נעשה יותר נוח.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'