ביטוח למטייל – העצות הטובות ביותר שתוכלו לקבל

תרמילאים בחו״ל

ביטוח נסיעות לחול הוא בוודאות החלק הכי פחות סקסי של כל קונספט הנסיעה. אתם לא רוצים לבזבז כסף על זה, אבל בסופו של דבר תרכשו אחד כזה כי אתם אחראיים ויודעים כי בדיוק הפעם שלא תרכשו ביטוח למטייל, תהיה הפעם שכן תצטרכו אותו. בזמן שהיינו מעדיפים לדבר על נושאים הרפתקניים יותר, ביטוח לחו”ל הוא אחד מאותם חלקים מרגיזים, אבל חשובים, של הנסיעה, שחייבים לדבר עליו כי אתם באמת צריכים לחשוב על זה לפני שאתם טסים. הנה העצות הטובות ביותר שלנו:

בדקו אם יש לכם כבר ביטוח נסיעות

יכול להיות שאתם כבר מכוסים ולא יודיעם את זה! כרטיסי אשראי, חשבונות בנק וביטוחי דירה מסוימים, יכללו גם ביטוח נסיעות כזה או אחר, ולכן כדאי לבדוק את החשבונות הקיימים לפני שתתחילו לחפש פוליסת ביטוח. לנסיעות קצרות, זה יכול להיות משתלם.

בדקו כיסוי רפואי

זהו טיפ בסיסי בנושא ביטוח לחול. רמת הכיסוי הרפואי שאתם צריכים תלויה באופי הנסיעה. לחופשות רגילות, גם הרמה הנמוכה ביותר של כיסוי רפואי תספיק. אם אתם לא בטוחים שזה יהיה מספיק, תסתכלו על החופשה שבדרך וחשבו על בעיות רפואיות בהן אתם עלולים להיתקל. סביר להניח שזה יהיה מספיק, אבל אם אתם מודאגים, זה הזמן לבחון כיסוים רחבים יותר ולבדוק אם הם שווים את הכסף הנוסף. ובעוד אנחנו מדברים על בריאות, ודאו שיש לכם את כל החיסונים המומלצים על ידי הרופאים, עבור היעד אליו אתם טסים. אם לא תעשו זאת ובמהלך הטיול תדבקו בווירוס או תחלו במחלה מסוכנת, חברת הביטוח עשויה גם לא לשלם עבור הכיסוי הרפואי, מכיוון שלא נקטתם באמצעי הזהירות הראויים.

שלמו מעט יותר כדי לקבל הרבה יותר

לרוב חברות הביטוח יש רמות שונות של ביטוח למטייל לבחירה. הקפידו לבדוק את ההבדל ברמות האלו, כי לפעמים שדרוג קטן, ללא יותר מדי הבדלים במחיר, יכול לעשות את כל ההבדל ובאמת לשמור על הגב שלכם. כמו כן,שקלו להוסיף ביטוח ביטול חופשה, שאמנם עולה גם הוא קצת כסף, אבל יכול להבטיח לכם כי בכל מקרה של ביטול חופשה, ולא משנה מאיזו סיבה, תקבלו את רוב כספכם בחזרה.

בטחו את חפצי הערך שלכם

אחרי שדאגתם לעצמיכם, הגיע הזמן לדאוג לחפצי הערך שלכם. ראשית, יש לדעת את ההבדל בין “מטען” ל”אלקטרוניקה”. המונח “מטען” מתייחס לתיקים שלכם ולפריטי היום יום יום, כמו בגדים למשל. אלקטרוניקה ודברי ערך יהיו בחלק נפרד לחלוטין במדיניות שלכם. שנית, אם אתה נוסעים עם ציוד יקר, ודאו שיש לכם ביטוח למטייל שמכסה כל פריט בנפרד. הדבר האחרון שאתם רוצים זה לבכות לתוך מכסה העדשה כי זה כל מה שנשאר מהמצלמה היקרה שלכם.

שקלו ביטוח ספורט ופעילויות נוספות

ההרפתקנים יותר שבקרבנו יצטרכו להוסיף כיסוי נוסף על בפוליסת הביטוח, אם הם לוקחים חלק בספורט או פעילויות ששמה אותם ברמה גבוהה יותר של סיכון. זה כולל ספורט חורף וספורט אקסטרים, טיולים למרחקים ארוכים או רכיבה על אופניים, וכל מה שביניהם. בדקו את הרשימה המלאה של ענפי הספורט המבוטחים בפוליסה שלכם והוסיפו כל מה שצריך.

יעניין אותך גם: ביטוח טיסה, ביטוח חופשה

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'