ביטוח נסיעות לחול, ויעדים לטיולי סתיו

השלכת בסתיו

חום יולי-אוגוסט מאחורינו, חגי תשרי עברו חלפו להם, ואפשר כבר לשמוע את משק כנפי החסידות בדרכן דרומה. כן, נדידת הציפורים החלה וזה סימן שהסתיו בדרך. בישראל עונת הסתיו היא תקופה קצרה מאד, ולעתים אפילו קשה לשים לב שהוא אכן הגיע. אין הרבה סימנים מלבד אולי עלי השלכת כמו בשיר של אריק אינשטיין: “עלי שלכת נושרים לאט ורוח ערב לוחש בלאט…” אך מבחינת טיולים, הסתיו הוא הזמן האידיאלי.

זוהי תקופת ביניים – אחרי חופשות הקיץ העמוסות ולפני חופשות הסקי הפופולריות, בה מחירי הטיסות יורדים, ואם תבדקו מחירים של ביטוח נסיעות לחול, תמצאו שגם הם אטרקטיביים. אתרי התיירות הרבה פחות צפופים, הטמפרטורות עדיין נעימות וצבעי הסתיו מרהיבים.

בואו נרענן לרגע – למה צריך ביטוח נסיעות לחול?

כשאתם נוסעים לטיול סתיו, אפילו קצר, אל תגידו: ” אל דאגה, הכל יהיה בסדר”. אם יהיה בסדר, אז “על הכיפאק”, הכל טוב; אבל אם חס וחלילה קורה משהו בלתי צפוי, שלא תיפלו בין הכיסאות. דאגו לכך שפוליסת ביטוח נסיעות לחול, גם לשהות קצרה, תכלול:

  • ביטוח רפואי – כיסוי הוצאות רפואיות, הוצאות אשפוז, עלויות של תרופות ועוד.
  • במקרה של ביטוח למטייל האתגרי – כיסוי הוצאות פינוי, הטסה וכד’.
  • ביטוח כבודה – אובדן, פגיעה וכד’.

כשעושים ביטוח לחול, כדאי לעשות גם הרחבה קטנה שבדרך כלל כרוכה בתוספת כספית מינימלית, כמו: ביטוח ביטול טיסה או ביטוח ביטול חופשה. הכל על מנת למנוע עוגמת נפש.

עכשיו כשדאגתם לשקט הנפשי שלכם, בואו נבחן כמה יעדים ממש שווים:

סלובניה – מדינה קטנה שנמצאת בדרום מרכז אירופה. עיר הבירה לובליאנה היא יחסית קטנה לבירות אירופאיות אחרות, אבל מכילה נהר, סמטאות ציוריות, שווקים ואוכל טוב. אם רוצים טיול סתיו אינטימי בצבעים יפהפיים, זה המקום. היא יכולה להיות בסיס לטיולים אחרים לכיוון האלפים היוליאניים, אגם בלד ועוד .

קרואטיה – ידועה כמקום יפה אך בתקופת הסתיו היא במיטבה. ביקור באגם פילטביץ’ שהוא בעצם שרשרת של 16 אגמים ומפלי מים, יחד עם צבעי הסתיו סביבו, הופכים את עונת הסתיו למומלצת ביותר לטיול באזור זה. אפשר גם לבקר בחוף הדלמטי – החוף המזרחי של הים האדריאטי בקרואטיה, ושרשרת האיים שמציעים אווירה ייחודית וציורית של מטעי זיתים, כרמים וערים עתיקות.

איטליה – מי שאוהב פטריות, ערמונים ויין, שיסע לטיול סתיו בחבל ליגוריה. בתקופת הסתיו יש פסטיבלים סביב פטריות הפורצ’יני, ערמונים, והתחלתה של העבודה בכרמים. לכל עיר יש את המתכון המיוחד שלה והמבחר מדהים.

לסיכום:

סעו לטיולי סתיו. זוהי תקופה אופטימלית לטיולים במחירים שווים לכל נפש, בלי צפיפות ועומס אנשים. אל תשכחו להצטייד בבגדים למזג אוויר כזה או אחר, וכמובן בביטוח לחול, לכל מקרה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'