ביטוח נסיעות לחו”ל – מבטחים נסיעה ירוקה

חופשה בדרך

המונח “נסיעה ירוקה” מעלה דימויים שונים עבור מטיילים – שינה בערסל בין שני עצים בחוף ציבורי, למשל. עבור רוב הנוסעים עם זאת, ישנם גוונים שונים של נסיעות ירוקות, הכרוכות במגוון של פעולות שהרבה יותר קל ליישם. בלב העניין עומדת ההשקפה האוניברסלית על חשיבותה של ההגנה על הסביבה הטבעית והתרבותית של מקומות שבהם אנו מבקרים. משמעות הדבר היא יישום הרגלים ששומרים על הצמחים, על חיות הבר ועל משאבים אחרים, במצב הטבעי ביותר שלהם, תוך כיבוד התרבות המקומית ותרומה חיובית לקהילות המקומיות.

טיסות קונקשן שמתפספסות

פספוס טיסת ההמשך יכול להיגרם מסיבות רבות: מזג אוויר חמור, סגירת כבישים, שביתות עבודה או שגיאות פשוטות. מזג אוויר נוראי עלול להשבית מעבורות, שביתות עבודה יכולות להשבית כבישים שלמים וכן הלאה. אם תפספסו את טיסת ההמשך ייתכן כי תאלצו לקנות כרטיס חדש. ייתכן גם שיהיה עליכם להזמין חדר חדש במלון או להמתין למעבורת או לרכבת הבאה.

לכן, כדי לא לאבד את העשתונות ולהתרגש מהנהלים בקהילות המקומיות, כדאי שיהיה ביטוח ביטול חופשה ושירותי נופש נלווים. כן, אותו ביטוח שמחזיר לכם כסף במקרה של ביטול החופשה, הכרטיס למעבורת או כרטיס הטיסה, מכל סיבה שהיא.

ביטול נסיעה ירוקה משמעו הפסד כספי ניכר

גם למטיילים “ירוקים” יש הוצאות נסיעה עליהן הם שילמו מראש, שלא ניתן להחזיר. אם מצאתם דיל טוב באינטרנט עבור לינה ירוקה, הוא בדרך כלל יגיע עם מדיניות ביטול נוקשה. זה אומר שאם תאלצו לבטל, תאבדו את כל הכסף. טיסות ישירות הן לרוב יקרות יותר מטיסות עם עצירה, ואם תבטלו גם אותן, תאבדו כנראה את הכסף. אם הילד שלכם חולה, אחד מההורים נפטר, או שהדרכון שלכם נגנב, תוכלו למצוא את עצמיכם ללא כסף, לא משנה מהו סגנון הנסיעה שלכם.

ביטוח ביטול חופשה של טריפ גרנטי הוא הדרך היחידה להבטיח שתוכלו לקבל את רוב הכסף שלכם, בחזרה ולנסוע בפעם אחרת.

פינוי מכפר מרוחק הוא יקר

עבור חלק מהמטיילים, נסיעה ירוקה פירושה נסיעה למקומות מרוחקים מאוד, וככל שיותר רחוק יותר טוב. אם תיפצעו או תמצאו את עצמכם חולים מאד במקום מרוחק, ייתכן ולא תמצאו טיפול רפואי מקומי באזור, וארגון פינוי ממקום מרוחק לוקח המון זמן והוא גם מסובך ויקר.

כאשר אתם נוסעים ירוק למקומות מרוחקים, חשוב שיהיה לכם ביטוח לחול הכולל גם פינויי חירום. כך, חברת הביטוח היא זו שתארגן הכול, וגם זו תשלם את העלויות הנדרשות כדי להעביר אתכם למתקן רפואי שבו יטפלו בכם. הם גם יחזירו אתכם הביתה ברגע שמצבכם מתייצב.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'