ביטוח נסיעות – סקי ברגע האחרון

גולשת סקי

כל החברים שלכם מעלים תמונות של פסגות מושלגות, מגלשי סקי ובירות של אפרה-סקי ואתם רוצים גם? אל תדאגו, עדיין לא פספסתם לגמרי את עונת הסקי של חורף 2018, ולהפך, עכשיו יש סיכוי שתוכלו למצוא חבילות סקי ברגע האחרון אפילו אטרקטיביות יותר! אחד היתרונות של הזמנת חופשת סקי ברגע האחרון הוא, כמובן, שאפשר לדעת באילו אתרי סקי יש את תנאי הסקי הטובים ביותר, אבל ישנם יתרונות נוספים כמו מחיר נוח יותר, ציוד סקי בהנחה, חדרים משודרגים במלונות שמתרוקנים כבר ועוד. אך גם אם החלטתם להיות ספונטניים ולצאת להרפתקה מהיום למחר, ישנו דבר אחד אותו אסור לכם לשכוח – ביטוח נסיעות.

גם אם אתם גולשים מקצועניים, בעלי ותק של שנים בגלישת סקי בכל אתרי הסקי של אירופה, ואתם בטוחים כי שום דבר רע לא יכלו לקרות לכם,חשוב שתדעו שחופשת סקי יכולה להיות מאתגרת גם עבורכם. ברגע אחד של הסח דעת גם אתם יכולים, חס וחלילה, ליפול, להחליק, להסתובב ולהיפצע. כדי להגן על עצמיכם במקרים כאלו, ולהיות בטוחים כי בעת הצורך תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אתם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטוח ספורט אתגרי. כל ביטוח נסיעות שתרכשו מגן עליכם במקרים של פציעות או אשפוז, אך הוא אינו מגן מפני כל פעילות שנעשית בשלג. ומכיוון שבכל זאת, בחופשה מסוג זה יש סיכויים רבים יותר לפציעות, חשוב לא לצאת מהבית בלעדיו. ככה תוכלו להיות ספונטניים, אבל עם רגליים הקרקע בנושאים החשובים.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'