ביטוח רפואי לטיול באפריקה – חובה!

אפריקה

אי אפשר לעמוד בפני הקסם של יבשת אפריקה: 5 הגדולים, הסוואנה, הר קילימנג’רו ומפלי ויקטוריה השוצפים, החופים הלבנים על שפת האוקיינוס ההודי, מי הטורקיז הצלולים והמפגש עם שבטים מסתוריים בכפרים אותנטיים.
אפריקה מזמנת שלל חוויות והרפתקאות, אבל לפני שיצאתם כדאי לברר כיצד ניתן ליהנות מחופשה אפריקאית בראש שקט!
אחת הדרכים היא ביטוח רפואי לטיול באפריקה. אומנם ניתן ליהנות משירותי רפואה מערביים זמינים בחלקים רבים של היבשת, אך אינכם רוצים למצוא את עצמכם בחיפוש מייגע אחר טיפול רפואי כאשר אתם רחוקים ממוקד עירוני או שוברים את הראש מה לעשות במקרה של פגיעה בלתי צפויה.
ביטוח רפואי כולל את הכיסויים הנדרשים עבורכם לטיולים ברחבי אפריקה על אחת כמה וכמה בתקופת הקורונה המורכבת המציבה יותר אתגרים בפני הנופשים.
לפני כל טיול לחו”ל חשוב לדאוג לביטוח ובמיוחד בטיול לאפריקה, טיסה ארוכה ויבשת רחוקה. לפניכם מידע חיוני על הביטוחים, הדרך להבטיח חופשה רגועה יותר ביבשת הקסומה:

מה חשוב לדעת על ביטוח לטיול באפריקה

בבואכם לרכוש ביטוח לטיול בדקו מהם הכיסויים שהוא כולל על מנת להבין על מה אתם משלמים ומה הפוליסה מכסה, כמו זכאות לטיפול וייעוץ רפואי.
בדקו אם אכן הפוליסה מכסה את היעד והגיל שלכם ואם תוכלו לרכוש אותה בקלות או שעליכם להציג אישורים רפואיים למיניהם.
שימו לב לכל מני הרחבות אפשריות במיוחד לפי סגנון הטיול. כמו למשל, טיפוס על הרים ועוד פעילויות אקסטרים במידה וחלילה תזדקקו לשירותי חילוץ במהלך הסיטואציה האתגרית והמאתגרת אליה נקלעתם.
כדאי גם לבחון את תהליך מימוש הפוליסה האם מדובר במימוש במקום או בפרוצדורה הדורשת מכם הגשת מסמכים לצורך קבלת החזר כספי ותוך כמה זמן אתם צפויים לקבל החזר כספי.
שירותים נוספים שביטוח נסיעות יכול לכלול הוא התייעצות עם רופא מהארץ מסביב לשעון על מנת להבין אם חוות הדעת הרפואית שקבלתם בחו”ל אכן מומלצת ומה התהליך, איתור רופאים בסביבתכם בעת השהייה בחו”ל וכמובן תשלום על הוצאות רפואיות בחו”ל בכפוף לתנאי הפוליסה. שימו לב לכיסוי בפוליסות על אובדן וגניבה של מוצרים כמו טלפון סלולרי או מחשב נייד וכדומה. בדקו באילו תנאים תוכלו לרכוש ביטוח ביטול טיסה במקרה של שינויים בחופשה.

לא מטיילים בלי שמתכננים

טיול באפריקה הוא בלתי נשכח, אבל היות ומדובר ביבשת עצומה עם כל כך הרבה מוקדים אטרקטיביים ומקומות לראות, כדאי לשקול טיול מאורגן באפריקה.
מישהי שחיה ונושמת את השטח, שמכירה את הנפשות הפועלות ותוכל לתפור לכם טיול בהתאמה אישית. חברת בוטיק שתארגן עבורכם טיול לפי קונספט: טיול בת/בר מצווה, לחברים נועזים שמחפשים את האתגר הבא, בטן-גב או פשוט טיול ספארי חלומי באחד או בשילוב היעדים המובחרים באפריקה כמו קניה, זנזיבר, רואנדה, טנזניה.
כך תדעו מראש לאן אתם טסים ומה אתם עושים ולא תסתבכו לאורך הדרך עם העברות, נסיעות, איתור אתרי לינה או תתקשו באינטראקציה עם המקומיים – הפרטים כבר יסודרו מראש וכל שתצטרכו זה רק לטוס ולהתמסר להנאה, במיוחד שיש לכם ביטוח רפואי שכבר סודר מראש.

בוחרים ביטוח רפואי לאפריקה ממקור אמין

הזמינו מבעוד מועד ביטוח רפואי לטיול שלכם באפריקה ובדקו אם אתם עומדים בתנאים ומה הוא כולל ויתרה מזאת – בדקו ממי אתם מזמינים ואצל מי אתם עושים את הביטוח.
האם מדובר בחברה מומלצת ואמינה המספקת שירות לקוחות בזמינות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכם ליהנות גם מאפליקציה, אתר ושירות לקוחות אנושי בו זמנית. שתהיה חופשה נעימה ומבוטחת.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'