ביטול חבילת נופש

אישה עם דרכון וכרטיסי טיסה

חבילת נופש.. כמה כיף טומן בחובו צירוף המילים הזה! מיד המחשבה מפליגה למחוזות רחוקים ואפשר ממש להריח את ההרפתקאות שמחכות לנו מעבר לפינה, בין אם אנחנו חושבים על חופשה ביוון, חופשה בתאילנד, חופשה בקריביים או חבילת נופש בכל יעד אחר שנחפוץ בו בעולם.

היתרונות בחבילת נופש הם רבים

אתם רק צריכים לבחור יעד בעולם וסוכני הנסיעות כבר יתאימו לכם חבילת נופש שלמה. המחיר שאותו תשלמו יכלול כבר את הטיסה עצמה, את ההעברות משדה התעופה לבית המלון, את הלינה בבית המלון, את הארוחות (בהתאם לחבילת הנופש – ארוחת בוקר בלבד, ארוחת בוקר וערב או “הכל כלול” – כל הארוחות והשתייה כלולות גם הן במחיר) ולעתים אטרקציות נוספות כגון טיול מודרך, רכב שכור, כרטיסים להופעה/הצגה, שייט וכו’.

ניתן להתאים חבילת נופש לכל טווח הגילאים והרצונות: חבילות נופש לצעירים (לרוב תורכב מחופשה ביוון / קפריסין/ טורקיה), חבילת נופש לכל המשפחה, חבילת נופש רומנטית, חבילת נופש לציבור הדתי, חבילת נופש לפנויים/פנויות וכו’.

אבל מה עושים אם הזמנתם חבילת נופש שמדברת אליכם, התכוננתם, חיכיתם, קניתם בגד ים חדש ואספתם רשימת קניות לדיוטי פרי, אך ברגע האחרון משהו קרה ואתם מבינים שאינכם יכולים לטוס בחבילה הספציפית הזאת? עד לא מזמן, ביטול חבילת נופש וקבלת החזר כספי היה עניין רציני למדי, כזה שבו גם אחרי המון ביורוקרטיה, טפסים, תירוצים, הסברים ותחנונים, היה קשה מאד לקבל החזר כלשהו, במיוחד ובמידה והביטול נעשה לאחר 14 הימים המוגנים בחוק להגנת הצרכן.

אך כיום, קיים שירות ביטוח ביטול טיסה של חברת טריפ גרנטי. שירות זה מאפשר ביטול חבילת נופש מכל סיבה שהיא, ללא שום דרישה להסברים, או לפתקים מהרופא. אם, לצערכם הרב, לא תוכלו בסופו של דבר לטוס לחופשה שהזמנתם, תהיו זכאים לקבלת החזר כספי של 80% משוויה, וזאת בתנאי שרכשתם את ביטוח ביטול הטיסה עד שבעה ימים לאחר רכישת חבילת הנופש, ותבעתם אותו עד כשתיים-עשרה שעות לפני מועד העלייה למטוס. ביטול טיסה או ביטול חבילת נופש אינו עניין משמח כלל וכלל, להפך, אבל רכישת ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מאפשרת לכם לקבל את הבאסה בסבבה יחסית, ופשוט לחכות להזדמנות הבאה בה תוכלו לצאת לחופש, מבלי לאבד את הכסף שהשקעתם בתכנית א’. בהצלחה!

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'