איך להזמין כרטיסי טיסה מראש ולהישאר בחיים?

מזמינה טיסה לחו״ל

אומרים שהרגע המהנה ביותר בחופשה, הוא הרגע בו הזמנו אותה. מרגע זה, ההמתנה לתאריך היעד וההתרגשות לקראת ההרפתקאות שבדרך, עוזרת לנו עם שגרת היומיום: בפקקים של הבוקר  אנחנו מדמיינים את החופים זהובי החול של תאילנד, בהפסקת האוכל בעבודה אנחנו מסמנים מסעדות חובה קרובות למלון בפריז, ובמקום להירדם בערב מול הטלוויזיה בסלון, לומדים כמה מילים ביוונית, רק כדי להיכנס לאווירה. אז מדוע לא להזמין את החופשה המיוחלת כמה שיותר זמן מראש?

בשונה מהנופשים האירופאים שסוגרים את חופשת חלומותיהם כחצי שנה מראש, הישראלים עדיין מחכים לרגע האחרון ומפחדים ממצב של הפסד כספי אדיר במקרים של ביטול חופשה או ביטול כרטיס טיסה שייכפה עליהם מסיבות שונות ומשונות, עליהן אין להם שליטה. כמו כן, הישראלים ספונטניים יותר ולא אוהבים להרגיש פראיירים. האמונה הרווחת היא שתמיד אפשר למצוא טיסה או חבילת נופש של הרגע האחרון במחירים זולים במיוחד, למרות שבפועל, דווקא הזמנת חופשה מראש מוזילה את העלויות וחוסכת כסף רב.

אז איך כדאי להזמין את חופשת החלומות ולהישאר בחיים?

ככה עושים את זה היום:

1. מזמינים את החופשה כמה שיותר זמן מראש.

  •  חברות תעופה רבות מקצות מקומות מוזלים לכל טיסה. מקומות אלו הם הראשונים להימכר וברגע שהסתיימו – המחירים קופצים.
  • מקומות לינה טובים נחטפים מהר. בעזרת האפליקציות החברתיות המדרגות בתי מלון ובתי הארחה, תהיו בטוחים שהטובים ביותר יהיו תפוסים אם תחכו לרגע האחרון – כאמור, חברינו מאירופה מזמינים את חופשותיהם מראש, כך שככל שתקדימו להזמין, יש סיכוי גבוה יותר שבכלל יהיה מקום עבורכם.
    בנוסף, מרבית בתי המלון בעולם מעלים את מחירי החדרים ככל שהעונה הבוערת מתקרבת, כך שאם תזמינו מראש, לא רק שתקבלו את החדר במלון שרציתם, הוא גם יהיה במחיר ידידותי יותר. 
  • הזמנת החופשה מראש הופכת אותה לאמיתית: עד שלא הודענו על ימי חופש וסימנו אותם ביומן – תמיד יגיע משהו שימנע מהחופשה לקרות. ברגע שהיא נקנתה, זו עובדה קיימת – יוצאים לחופשה!

2. רוכשים “ביטוח ביטול טיסה”  

כדי להתגבר על הפחד מרכישה מוקדמת ועל החשש שמא יקרה משהו ונאלץ בסופו של דבר לבטל, כיום ניתן לרכוש ביטוח המאפשר ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה או כל סיבה אחרת, ביטול נופש, ביטול בתי מלון ולמעשה ביטול כל מוצר תיירות שנרכש, מכל סיבה שהיא, וקבלת החזר כספי. פיצוי על ביטול טיסה זה נעשה ללא שאלות וללא צורך בהוכחות.

כן, שמעתם נכון! מכל סיבה שהיא – בין אם זה כי שכחתם יום הולדת חשוב, נזכרתם שהדרכון שלכם לא בתוקף או סתם החלטתם שלא בא לכם לטוס.

3. נרגעים ומתחילים ליהנות

ביטוח ביטול טיסה, שמאפשר לכם, למעשה, להזמין אותה זמן כה רב מראש ובמחירים זולים בהרבה, נכנס לתוקף מיד עם רכישתו וניתן להפעילו עד כ-12 שעות לפני העלייה למטוס, כך שאתם מכוסים! עכשיו אתם יכולים להיות רגועים ולחכות לחופשה בראש שקט, ללא דאגות מיותרות.


אז למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין את חופשת החלומות הבאה ולהתכונן להרפתקה בלתי נשכחת. 

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'