ביטוח ביטול טיסה – האתרים המתוירים ביותר בעולם, חלק א’

ערים פופולריות בעולם

הכנת רשימת המקומות המתוירים ביותר בעולם הינה משימה לא קלה בכלל – העולם שלנו גדול ומציע אינספור אטרקציות, מבנים היסטורים, נופים מטריפים, יערות, הרים, חופים, ביניינים, שווקים ועוד. בכל זאת, ניסינו כאן בטריפ גרנטי, לחבר רשימה קצרה של המקומות שבהם מבקרים הכי הרבה אנשים. אולי זה יתן לכם רעיונות חדשים לחופשה חלומית בחו”ל… לא לשכוח כמובן, שכל חופשה מהסרטים מתחילה ברכישת כרטיסי טיסה והזמנת מוצרי תיירות נוספים (מלון, כרטיסים להופעות, השכרת רכב וכו’), ולכן מומלץ מאד לרכוש ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, המגן עליכם בכל מצב של ביטול טיסה ברגע האחרון, שהזמנתם, או כל דבר שעלול לסכן את החופשה. ביטוח ביטול טיסה מבטיח שלא משנה מהי סיבת ביטול החופשה, אתם תקבלו בחזרה 80% מערך סך מוצריה. מוכנים? קדימה לדרך!

מקום ראשון – פסל החירות, ניו יורק

כן, ליידי ליברטי המסמלת את החופש והדמוקרטיה (בדמותה של ליברטס, אלת החופש הרומית), היא גם האתר המתויר ביותר בעולם, כזה ששום חופשה בניו יורק אינה שלמה בלעדיו. לפני המיוזיקלז, לפני הקניות ולפני הסנטרל פארק – התחילו את החופשה בניו יורק שלכם בשייט חלומי לפסל החרות!

מקום שני – מגדל אייפל, פריז

זהו ללא ספק סמלה של פריז והמבנה המזוהה ביותר בעולם. מגדל אייפל, אותו אפשר לראות כמעט מכל נקודה בפריז, נבנה כבר בשנת 1889 ובמשך 40 שנה היה המגדל הגבוה בעולם. עד היום הוא נחשב לאחת האטרקציות התיירותיות בעולם, עם אלפי מבקרים שפוקדים אותו מדי יום.

מקום שלישי – החומה הגדולה של סין, סין

חומת סין הגדולה נבנתה לפני למעלה מ200 שנה ועדיין נחשבת לחומה הגדולה בעולם. היא משתרעת על למעלה מ6000 ק”מ ומוכרת על ידי אונסק”ו כאתר מורשת לאומית.

מקום רביעי – הקולוסיאום, רומא

המזכרת ההיסטורית מתקופת האימפריה הרומית מתנוססת לה בלב בירת איטליה – רומא. זהו כמובן הקולוסיאום, המבנה המפורסם ביותר ברומא, שם נלחמו בעבר הגלדיאטורים לקול צהלת שמנתה וסולתה של האימפריה.

זהו רק המקבץ הראשון, אך תודו שזה עשה חשק לאיזו חופשה קצרה! עכשיו, כל מה שנשאר זה להחליט לאן, לקנות כרטיסים, לבטח את עצמיכם מפני כל מקרה של ביטול טיסה ברגע האחרון ולצאת לדרך!

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'