האתרים המתוירים ביותר בעולם, חלק ב’

יעדים פופולריים בעולם

טריפ גרנטי ממשיכה עם רשימת האתרים המתוירים ביותר בעולם, כאלו שבחלקם בוודאי ביקרתם כבר בעבר, ובאלו שלא, אנחנו ממליצים בהחלט לבקר!

מוכנים? אנחנו ממשיכים:

מקום חמישי – פארק לאומי גרנד קניון, אריזונה

מדובר על אחד מאתרי הטבע המפורסמים בעולם, בו מבקרים למעלה מ5 מיליון אנשים בשנה. הגרנד קניון נמצא בצפון אריזונה, מעל נהר הקולורדו והנוף במקום פשוט עוצר נשימה. אפשר להגיע לגרנד קניון בטיסה (אם אתם בחופשה בניו יורק וזמנכם מוגבל, זוהי האופציה הרלוונטית היחידה), או בנסיעה איטית, מעניינת ומהנה לאורך כבישי ארה”ב.

מקום שישי – מפלי הניאגרה

אם בחופשה בניו יורק עסקינן, הרי ששווה לקחת עוד כמה ימים ולהצפין לצפון מדינת ניו יורק, שם, כשעת נסיעה מהעיר באפלו משתרעים המפלים העוצמתיים והיפים הללו, המהווים גבול טבעי בין ארה”ב לקנדה. את מפלי ניאגרה מבקרים יותר מ15 מיליון מבקרים בשנה וזהו אתר נהדר לירח דבש!

מקום שביעי – טאג’ מאהל, הודו

שמו של הטאג’ מאהל נישא בפני כל והוא נחשב לאחד המבנים היפים בעולם. הטאג’ מאהל נבנה במשך 22 שנים על ידי שאה ג’אהן עבור אשתו, ומושך אליו מיליוני מבקרים בשנה. הוא הוכרז ע”י אונסק”ו כאתר מורשת עולמית וב2007 נבחר להיות אחד משבעת פלאי העולם החדשים.

מקום שמיני – הפירמידה של גיזה, מצריים

קרוב לבית, במצרים, מסתתרת לה הפירמידה הגדולה של גיזה, שבמשך 3800 נחשבה למבנה הגדול ביותר שנבנה על ידי אדם. הפירמידה נבנתה על ידי פרעה ח’ופו ומאמינים ששם הוא גם קבור. מדובר בפלא ארכיטקטוני ובעתיק ביותר מבין שבעת פלאי עולם והיחיד שנשאר על כנו. הפירמידה מוכרזת כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו ובשנת 2007 קיבלה מעמד מיוחד במסגרת שבעת פלאי העולם החדשים. אומרים שכל אדם חייב לבקר את הפירמידה לפחות פעם אחד בימי חייו.

עצה אחרונה מאיתנו

מכיוון שחופשות הן לפעמים עניין מורכב לתכנון, ועל מנת להוריד מרמת הלחץ ולגרום לכם לצאת לחופשה בראש שקט, אנו ממליצים גם על ביטוח ביטול טיסה. לא משנה לאיזה יעד בעולם תטוסו, אילו מוצרי תיירות נוספים תזמינו (שיט, קרוז, כרטיסים לפסטיבל וכו’), או מה תהיה סיבת הביטול (ביטול טיסות אקראי שהוביל לביטול החופשה, מחלה, חרטה או כל סיבה אחרת) – ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מבטיח לכם 80% מערך החופשה על כל מוצריה בחזרה!

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'