חופשה ביוון וזורבה היווני

אישה ביוון

כשחולמים על חופשה ביוון יש לשער שתמיד נזכרים בסרט זורבה היווני. זורבה היווני היה אחד מהסרטים הקלאסיים המצליחים ביותר בעולם, בו שיחקו אנטוני קווין כאלכסיס זורבה, ואלן בייטס כבזיל האורח האנגלי. הסרט ידוע במיוחד בזכות הפסקול המפורסם אותו הלחין מיקיס תיאודוראקיס האגדי, פסקול שאותו ניתן לשמוע עד היום ברחבי העולם. ה”ריקוד של זורבה” שהוא ריקוד הסירטאקי היווני, התפרסם גם הוא בזכות הסרט, והינו מוכר כיום ברחבי העולם.

בעת נופש באיי יוון, והאזנה למוזיקה היוונית שמתנגנת לה בכל מקום, קל להיזכר בזורבה, הדמות שאוהבת את החיים בפשטותם. כשרואים ריקודים יווניים קל להיזכר בריקוד הסירטאקי של זורבה וכמובן להצטרף. הסרט צולם בכרתים, אחד מהגדולים שבאיי יוון, והסצנה המפורסמת של ריקוד הסירטאקי צולמה על החוף של הכפר סטאברוס.

אז אם אתם מתכננים חופשה ביוון או עומדים רגע לפני יציאה לנופש באיי יוון אחרי שבחרתם אחת, או כמה, חבילות נופש ביוון שמוצעות לתייר הישראלי, אל תשכחו לסדר לעצמכם את פסקול הסרט זורבה היווני. נוחתים, מקשיבים ומיד נכנסים לאווירה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'