טיסות לחו”ל לבני גיל הזהב

חופשה לגיל השלישי

ישראל היא מדינה עמוסת אירועים ולחץ חיים מתמיד ולמרות זאת תוחלת החיים בה היא מהגבוהות בעולם. למבוגרים רבים שיוצאים לגמלאות יש יותר זמן ופנאי ליהנות ממה שהחיים מציעים. דווקא בשלב הזה. טיולים וחופשות לחו”ל לבני גיל הזהב הופכים יותר ויותר פופולריים – זהו טרנד של ממש.
לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות וההתאמה היא כמובן אישית.

3 האפשרויות העיקריות לטיול או חופשה בחו”ל

טיול מאורגן

חברות נסיעות רבות מארגנות לבני גיל הזהב טיולים מאורגנים ליעדים “שגרתיים”, טיולים לקבוצות בעלות עניין ספציפי כמו למשל: אוכל, ארכאולוגיה, ארכיטקטורה, אומנות וכד’ או חופשות וטיולים על בסיס של בריאות וספא, כמו גם שיט באניות נופש. יש מעט חברות שמארגנות טיולי טבע למבוגרים שדורשים הליכה ומאמץ פיזי.
בטיולים מאורגנים החברה המארגנת היא זו שדואגת לכל.

גם כשאתם מחליטים לצאת לטיול או חופשה במסגרת כזאת כדאי שתרכשו עבור עצמכם ביטוח ביטול טיסה ו/או ביטוח ביטול חופשה כי חשוב לקחת בחשבון את נושא הגיל בנוסף לכל הגורמים האחרים העלולים להביא לביטול הטיסה או החופשה. אמנם 60 זה ה-40 החדש, אבל ביטוח כזה יכול למנוע מכם מפח נפש במקרה של צורך בביטול כלשהו.

טיול מאורגן פרטי

זוהי אפשרות שעומדת בפני קבוצות של גמלאים שמתקבצים יחד ומעוניינים לארגן לעצמם את הטיול או החופשה במקומות פחות שגרתיים, ובגלל קשיי שפה, הכרת השטח וההתנהלות של המקום שוכרים חברה או מדריך שיעזור בארגון הלוגיסטי, הן בשלב התכנון והן בטיול עצמו. המסגרת הזו של טיול מאורגן היא גמישה יותר, האנשים שנוסעים בקבוצה הזו הם לא אקראיים וניתן לגבש תכנית יותר אישית ומתאימה.
במקרה של טיול שמאורגן פרטי חשוב לשים לב שהצוות המלווה מנוסה בהדרכת קבוצות בני גיל הזהב ויוכל לעזור לבחור מסלולים ומקומות שמותאמים לרמת הכושר של חברי הקבוצה. חשוב לוודא שהאנשים מעודכנים לאורך המסלול במקומות שבהם ניתן לקבל טיפול רפואי במידת הצורך. חשוב, בנוסף לביטוח רפואי רחב, לדאוג לרכוש גם במסגרת זו ביטוח ביטול טיסה ורצוי גם ביטוח ביטול חופשה שיוכל לכסות את עלות המלונות, המתקנים וכד’ בהם תכננתם לבקר.

טיול עצמאי

זה סוג של טיול או חופשה שמתאימה לאנשים שמעדיפים לטייל באופן עצמאי ולא להיות קשורים לקבוצה. במקרה זה כל התכנון, ההכנות הלוגיסטיקה הם באחריות הזוג, הזוגות או היחידים שנוסעים. טיול עצמאי מאפשר הרבה גמישות, יכולת לשנות את התכניות תוך כדי תנועה ועוד.
אחרי שמחליטים על היעד או היעדים, על משך הטיול, ואוספים את כל המידע הנדרש, מגיע השלב הלוגיסטי של קניית כרטיסי טיסה, הזמנת מקומות לינה, תחבורה וכד’. מאחר ונוסעים באופן עצמאי, נושא הביטוח לכל שלב חשוב במיוחד.

במקרה זה מומלץ מאד לדאוג לביטוח רפואי מקיף הכולל הטסה לארץ במידת הצורך וכמובן ביטוח ביטול טיסה. שווה לבטח את עצמכם במידה ותהיה סיבה כזו או אחרת שבגללה תאלצו לבטל או לשנות את הטיסה. לכל התכנונים והבדיקות שאתם עושים על מנת למצוא את המחירים הטובים ביותר תוסיפו בדיקה של עלות ביטוח ביטול טיסה כדי שתמצאו את ההצעה האופטימלית עבורכם.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'