מה לעשות בניו יורק בערב השנה האזרחית החדשה?

סילבסטר בניו יורק

לא שצריך לחפש בנרות מה לעשות בניו יורק, בכל זאת מדובר בעיר שלא הולכת לישון מוקדם באף יום, אבל במקרה אתם מגיעים לתפוח הגדול לקראת סוף דצמבר- תחילת ינואר, הרי שזכיתם בג’קפוט – חגיגות סוף השנה האזרחית! ולמה לא בעצם? בתקופה זו של השנה יש המון דילים לניו יורק (בכל זאת חורף, ורוב האנשים מעדיפים יעד חם יותר), המון אירועים, המון מסיבות וגם – המון סיילים! אז אם אתם מתכננים טיול לניו יורק פשוט ארזו מעיל חם, ובדקו את רשימת 5 הדברים שאסור לכם לפספס.

אז מה לעשות בניו יורק בסילבסטר?

  • החגיגה הקלאסית ביותר -הכדור הנופל בטיימס סקוור: חגיגה רבת משתתפים (תיירים ומקומיים כאחד) שמצפים לספירה המסורתית ולצפייה בכדור היורד אט אט מטה.
  • הופעה – יש הרבה דילים לניו יורק הכוללים גם כרטיס להופעה – מצאתם משהו כזה? גם אם לא, בערב הסילבסטר יש מבחר אדיר של הצגות, מחזות זמר, הופעות מוזיקה, משחקי ספורט ועוד – רק בחרו מה שבא לכם!
  • זיקוקים – כמו בארץ, אבל יותר: השנה יהיו מופעי זיקוקים בארבעה מוקדים: בטיימס סקוואר, בסנטרל פארק, בנמל וב- Prospect Park בברוקלין.
  • ריצת חצות: מחפשים מה לעשות בניו יורק כדי לשמור על כושר? הצטרפו למירוץ שיצא בחצות מהסנטרל פארק, והתחילו את 2019 בהרגשה בריאה.
  • תעלו לגג: אין כמו הנוף שיתגלה בפניכם מהקומה העליונה של האמפייר סטייט בילדינג, אבל אם בא לכם משהו פחות צפוף, תנסו להתארגן על חבר/משפחה עם גישה חופשית לגג הבניין! שנה אזרחית טובה!
המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'