טיול לניו יורק ושופינג בזול

שופינג

כשחושבים על טיול לניו יורק ומחליטים לנסוע, ההוצאה על הטיסה היא כשלעצמה לא ממש נמוכה. אפשר כמובן למצוא טיסות לניו יורק במחירים סבירים, אבל צריך וכדאי להשקיע בחיפוש.

ואם אתם כבר נמצאים בניו יורק אולי הפעם תוותרו על קניות בחנויות המותגים בשדרה החמישית, ותשאירו אותם לבדיקה לבירור ולקניות כשתסעו לחופשה בניו יורק והזמן יעמוד לרשותכם. אך אם אתם רק בטיול לניו יורק הנה מספר המלצות לשופינג בזול:

PRIMARK – ממוקמת בסטייטן איילנד שיהיה כנראה אחד מהמקומות בהם תבקרו בין כה וכה. כולם עושים את זה בזמן חופשה בניו יורק. פרימארק הוא מותג בריטי שפתח חנות מגניבה בניו יורק. כתובתה המדויקת היא Richmond Ave , Staten Island, 2655.

THINK CLOSET – חנות שהיא חלק מרשת הבת של האופנאית הידועה וונדי צ’אנג. חנות עם ניחוחות מיפן, קוריאה ועוד, בצבעים מרהיבים. שווה ביקור בברוקלין בוויליאמסברג ( 132N 5TH st).

CENTURY 21 – חנות כלבו ענקית וגדולה המשתרעת על פני 5 קומות ואפשר למצוא גם מותגים רבים וגם את כל פריטי הלבוש הנדרשים במחירים ממש טובים. חנות זו נמצאת ב – Upper West Side. כמובן שזוהי רק רשימה חלקית, ואנחנו בטוחים שאם יש לכם עוד זמן בתפוח הגדול, תמצאו עוד המון מקומות לקנות בהם בזול!

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'