לקראת פסטיבלי הקיץ החמים

פסטיבל קיץ

עונת הקיץ היא גם עונתן של הופעות המוזיקה הגדולות בארץ ובעולם, ואף על פי שהקיץ צפויים להגיע לישראל מספר רב של אמנים מהשורה הראשונה, חובבי המוזיקה האמיתיים בוודאי מתכננים גיחה לאחד מפסטיבלי המוזיקה הרבים ששוטפים את אירופה בחודשים אלו, בהם אפשר לראות מספר בלתי נתפס של אמנים במספר ימים מרוכזים.

למי שעוד אין כרטיס, טריפ גרנטי ממליצה לרכוש כבר עכשיו, ולבטח את הטיסה ואת הכרטיס עם ביטוח ביטול טיסה, המבטיח שגם במקרה של ביטול טיסה ברגע האחרון תוכלו לקבל 80 % מהכסף שהוצאתם, מה שבוודאי יפחית את עוצמת עגמת הנפש.

הנה שלושה פסטיבלים עליהם אנו ממליצים במיוחד:

פסטיבל לולפלוזה ברלין

לא מפתיע שהתחנה הראשונה באירופה של פסטיבל לולפלוזה (שנוסד בשיקגו בשנת 1991 ומאז הפך לאחד מפסטיבילי הרוק הידועים בעולם, שמתהדרים בליין אפ איכותי במיוחד) היא ברלין: מדובר בפסטיבל חצוף, צעיר, שמח ומגניב, שיסתדר באופן מושלם עם האופי של הבירה האירופאית וישדרג כל חופשה בברלין. הפסטיבל יערך ב12-13 בספטמבר ובין המופיעים: פרנץ’ פרדיננד, הוט צ’יפ, פאטבוי סלים, דה ליברטנס ועוד. כאמור, את החופשה בברלין בשלמותה, כולל הכרטיסים לפסטיבל, מומלץ לבטח עם ביטוח ביטול טיסה, כך שניתן להזמין כרטיסים כבר מעכשיו, להבטיח את מקומכם ולחכות בראש שקט לספטמבר.

פסטיבל רדינג ולידס

פסטיבל רדינג נחשב לאחד מהמוצלחים שבפסטיבלי אירופה, אליו מגיעים כל שנה יותר מ80,000 אנשים. לפסטיבל יש אח תאום גם בלידס (בצידה השני של אנגליה), כשאותם אמנים משתתפים בשני הפסטיבלים, בזמנים שונים. השנה יערך הפטסיבל ב28 -30 באוגוסט ובין המופיעים תוכלו לשמוע את מטליקה, אזליה בנקס, קנדריק לאמאר, לימפ ביזקיט ועוד. את הכרטיסים לפסטיבל ניתן לרכוש מראש באחד מהאתרים ברשת, ועל כל מקרה של ביטול טיסות או ביטול החופשה, כדאי כמובן לרכוש גם ביטוח ביטול טיסה (דרכו תבטחו את הטיסות, המלונות והכרטיסים לאירוע).

פסטביל סיגט – בודפשט

הפסטיבל שהתחיל כאירוע קטן יחסית, הפך עם הזמן לאחד מהאירועים המוזיקליים החשובים והגדולים באירופה, בו נערכות למעלה מ1000 הופעות מגוונות ומטורפות, במשך שבוע שלם. הפסטיבל נערך על אי באמצע הדנובה ואם מזג האוויר יאפשר – תוכלו לראות את כל ההופעות בבגד ים! פסטביל סיגט יערך ב11-17 באוגוסט כשבין המופיעים: רובי וויליאמס, פלורנס אנד דה משין, אינפקטד משרום, Alt – J, אביצ’י ועוד. אמנם הפסטיבל מתחיל רק עוד חודש, אבל הכרטיסים הולכים נגמרים ולכן כדאי לרכוש כבר עכשיו כרטיס ולבטח אותו, לכל מקרה של ביטול טיסה ברגע האחרון, חלילה.

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

המאמר נכתב על ידי חברת Trip Guaranty

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

למאמרים נוספים

עשוי לעניין אותך גם

מסוע מזוודות

איתור כבודה

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, ורוב האנשים יחושו חסרי אונים כאשר הם יגלו שהמזוודה אבדה ואינה מחכה להם עם הנחיתה. מעבר לעובדה שבמזוודה עשויים להיות

קראו עוד
ביטוח נסיעה

ביטוח נסיעות

אין כמו גיחה לחו”ל, חוויה מרגשת ומעצימה, הזדמנות ליהנות ממקומות, תרבויות ומחוויות בלתי נשכחות. עם זאת, כדי שבאמת נהנה מהטיול, חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים,

קראו עוד
מומחים לביטוח הנסיעה שלך
כל הביטוחים במקום אחד!
5 דקות ואתם מכוסים מא' עד ת'